קונטרפונקט: השוק החכם ההודי הודעות שיא חדש ב-Q2

קונטרפונקט: השוק החכם ההודי הודעות שיא חדש ב-Q2

האחרון קונטרפונקט " ח המחקר מתמקד החכם משלוחים בהודו עבור התקופה שבין אפריל ליוני. 37 מיליון יחידות הועברו במהלך Q2 המהווה שיא חדש ולא גדול זינוק לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה.

קבוצת BBK הכולל Oppo, vivo, Realme ו-OnePlus הוא הגדול החכם יצרן בהודו, עם 30% משולב שיתוף. Asus, Nokia HMD, Realme ו-OnePlus הן הצמיחה המהירה של מותגים על בסיס שנתי.

Counterpoint: 37 million smartphones shipped in India during Q2 2019

Xiaomi שוב את גבי טלפון חכם מותג בהודו, עם 28% נתח שוק בזכות הרחבת המכשיר השקעות ומכירות לא מקוונות היוזמה. סמסונג תופסת את המקום השני עם 25% אשר היה נעזר רעננה Galaxy A ו-M שורות, בעוד vivo משלים את שלושת שלו עם 11% נתח שוק בזכות מכירות חזקות של שלה Y91 סדרה. עיגול החוצה העליון-חמישה Realme ויריבות מ BBK שבט.

Counterpoint: 37 million smartphones shipped in India during Q2 2019

מנהל-שותף Tarun Pathak, הוסיף כי הזמינות רחב של כראוי מפרט הייתי טלפונים מיצרנים שונים בתוך הפוסט, בינוני גזרה היא הסיבה העיקרית החכם משלוח הצמיחה בהודו.

בהודו, תמחור מתוק-מקום הצרכנים עברה ל-INR 10,000-20,000 הלהקה מחיר זה יישאר התורם הגדול ביותר ב-הודו, החכם קטע השנה.

המותגים מתמקדים מביא את האחרון פרימיום ברמה מפרטים כגון חריץ המדיה, מסך מלא נוף, מספר אחורי, מצלמות, צצים selfie תכונה ב-תצוגה חיישן טכנולוגיה במגזר זה כדי לעורר את הביקוש הצרכני. – Tarun Pathak (קונטרפונקט מחקר)

בקצה השני של הספקטרום, smartphone premium קטגוריה נשלט על ידי OnePlus אשר נפסל סמסונג בזכות הביקוש החזק שלה OnePlus 7 duo.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.