זה רשמי: אפל קונה אינטל הטלפון החכם של המודם עסקים עבור 1 מיליארד דולר

זה רשמי: אפל קונה אינטל הטלפון החכם של המודם עסקים עבור 1 מיליארד דולר

במשך זמן רב אפל כבר מסתכל על מנת להפחית את תלותה Qualcomm עבור הטלפון החכם מודמים. במשך כמה שנים הוא נהג מידע חלקי המכשירים שלה לצד של קוואלקום, אבל אחרי ההסדר בין אפל, קוואלקום לפני כמה חודשים, המידע היה נשאר בחוץ, נאלצים לצאת המתהווה 5G מודם עסק ללא לקוחות אחרים בשורה.

עכשיו אפל הלך קדימה, רכשה אינטל הטלפון החכם של המודם עסקים, כמו בעבר שמועות. אפל תשלם 1 מיליארד דולר עבור העסקה צפויה להיסגר ברבעון הרביעי של השנה. כ-2,200 Intel עובדים על ניידים, מודמים יצטרפו אפל, יחד עם קניין רוחני, ציוד, חוזי חכירה.

It's official: Apple buys Intel's smartphone modem business for $1 billion

לאחר העסקה נסגרת, על ידי שילוב אלה זה מתחיל מבית אינטל, אפל תקיים מעל 17,000 טכנולוגיה אלחוטית פטנטים, החל את פרוטוקולי הסלולר סטנדרטים מודם אדריכלות ותפעול. המידע עדיין יהיה מסוגל לפתח מודמים למחשבים אישיים, הרבה מכשירים, אוטונומית כלי רכב – הכל אבל חכמים.

אפל ובכך להביא גדול מודם צוות פיתוח-הבית, אשר אמור לעזור לו להמציא את עצמו מתחרה פתרונות של קוואלקום, לשימוש במכשירי iphone לפני כמה שנים את הקו. זה יהיה "לאפשר אפל כדי ליצור הבחנה נוספת בין הלאה", לדברי ג ' וני Srouji, אפל סגן הנשיא הבכיר של טכנולוגיות חומרה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.