גוגל פיקסל מכירות יותר מאשר הוכפל ברבעון 2 תודה לפיקסל 3a

גוגל פיקסל מכירות יותר מאשר הוכפל ברבעון 2 תודה לפיקסל 3a

ביום רביעי, גוגל פרסמה Q2 דו " ח הרווחים אשר סקירות של החברה השורות התחתונות מתקלקלת שבו החברה עושה כסף. בדוחות קודמים, בפועל Google פיקסל דמויות משולבים בדרך כלל ב “הכנסות נוספות” קטגוריה, זה עושה את זה קשה להעריך כמה טוב Google של חומרה מוכר.

בעקבות שחרורו של פיקסל 3a, Google הרגיש צורך במפורש לציין את פיקסל המכשיר מכירות מוגברת על ידי יותר משתי פעמים, בכל שנה, תודות לכמה גורמים. הגורם הגדול ביותר הוא ההשקה של זול יותר משמעותית Google פיקסל 3א המכשיר.

עם ההשקה של פיקסל 3א במאי, הכולל פיקסל יחידת המכירות ברבעון 2 גדל יותר מאשר 2x שנה-over-שנה. בנוסף Verizon ו-Google Store, אנחנו בהצלחה המורחב שלנו התפלגות T-Mobile, Sprint, לנו הסלולר, ספקטרום נייד, ועם שותפים נוספים, אשר מאוד מגוונת המכירות שלנו טביעת הרגל בארה " ב.

בינתיים, בסופו של Verizon בלעדיות עם Google פיקסל הוא גם להודות לך על הגברת המכירות. כאשר פיקסל 3א השיקה בחודש מאי, T-Mobile, Sprint, לנו הסלולר, ואחרים החלו לשאת למכור גם את פיקסל 3a המקורי פיקסל 3.

למרות פיקסל 3 מעולם לא היה נעול . כדי Verizon (פיקסל המכשירים ניתן לרכוש סמארטפון אם שולם על הסף) זה עדיין מוגבל לנו הצרכנים לקנות את זה מאז נושאות לנהוג יותר במכירות הטלפונים החכמים בארה " ב.

Google Pixel 3a XL
גוגל פיקסל 3א XL

ההכנסה הכוללת היא עד 19% ל – $38.9 מיליארד דולר בהשוואה לרבעון 2 2018, רק מעט מעל ציפיות האנליסטים של $38.2 מיליארד דולר. לאחר שעות המסחר של אלפבית של (Google של החברה האם) אגרות גדל בהתמדה עם בליטה במלאי מחיר.

בעתיד, גוגל מצפה בסתיו – זמן, בדרך כלל, בחודש אוקטובר, כאשר החברה מחזיקה השנתי שלה “שנעשה על ידי גוגל” אירוע איפה זה יהיה להכריז על הדור הבא פיקסל התקנים, ייתכן חדשה Pixelbook, ואנחנו מצפים לראות את חדשות Google הביתה (או קן רכזת) התקנים.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.