צלחת רשת מאשרת שזה יהפוך הלאומי לנו מפעיל סלולרי

צלחת רשת מאשרת שזה יהפוך הלאומי לנו מפעיל סלולרי

בעקבות החדשות האחרונות של T-Mobile וספרינט המיזוג של אבן מכשול, צלחת רשת אישרה רשמית כי הוא יהפוך מרכזי המוביל אותנו.

כחלק T-Mobile/ספרינט המיזוג, ארה " ב. משרד המשפטים להסכם עם שני הצדדים אם המאכל הוא מצויד היטב כדי לרוץ ספרינט מראש ועסקים לרדד הלאומי שלו ברשת.

המנה ביצע ה-FCC כי זה יהיה לרדד ארצית רשת 5G זה מכסה 70% של ארה " ב על ידי 2023. במסגרת המיזוג, הצלחת לרכוש ספרינט מראש עסקים כולל Boost Mobile, Sprint מראש, ו-וירג ' ין מובייל. זה ירכשו 14MHz של ספרינט של 800MHz ספקטרום, והיא תינתן גישה חדשה של T-Mobile רשת במשך שבע שנים, בזמן זה בונה את בסיס הלקוחות שלה ופורס רשת 5G.

התפתחויות אלה התגשמות של יותר משני עשורים עבודה של יותר מ-21 מיליארד דולר בשנת ספקטרום השקעות שנועדו להפוך את המנה לתוך קישוריות החברה יחדיו, הזדמנויות אלה יהיה להגדיר את הבמה עבור הכניסה שלנו בתור אומה הרביעי של מתקנים אלחוטיים מבוססי המתחרה להאיץ את העבודה שלנו השיגור הראשון של המדינה העצמאית 5G רשת פס רחב. – צלחת מייסד ויו "ר צ' רלי Ergen

נכסים הצלחת לרכוש מ ספרינט הם מוערך ב-5 מיליארד דולר וכולל 1.4 מיליארד דולר תשלום עבור ספרינט מראש עסקים, בשווי 3.6 מיליארד הסכם לרכישת נתח של ספרינט של 800 מגה הרץ ספקטרום. הספקטרום העסקה תושלם שלוש שנים לאחר סגירת הרכישה של שפר, בתולה, וספרינט מראש.

מנה מאוד מעניינת העמדה. למרות המיזוג עדיין כפוף לתנאים ואני עדיין לא 100% סגור (אבל מאוד קרוב), "כלים", תקבל את ההזדמנות כדי לבנות בסיס של מנויים באמצעות ספרינט ו-T-Mobile רשת קיימת בזמן זה בונה עצמאית משלו רשת 5G. תיאורטית, המנה יכולה לבנות בסיס לקוחות במשך שבע שנים וכאשר מגיע הזמן, זה יכול לגמול את הלקוחות על שלה 5G-רק רשת.

היות המנה הוא גם חדש 5G עסקים, זה יהיה גם להיות מסוגל לבנות בסיס לקוחות הביתה 5G לאינטרנט בפס רחב. באופן אישי, אני מקווה המנה יכולה לשבש את מונופול הכבלים-internet עסקים בארה " ב. זה יהיה באמת נחמד שיש אופציות מחוץ לאחד או שני ספקי באזור נתון, וזה יכול לתת חברות כבלים סיבה להתייחס ללקוחות שלה טוב יותר.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.