עוד הודלף Mate Huawei 30 Pro מגן מסך מראה גדולה הרמה מסיבי עקמומיות

עוד הודלף Mate Huawei 30 Pro מגן מסך מראה גדולה הרמה מסיבי עקמומיות

למרות Huawei שמירה הדוקה השפה על הנושא, את חבר-30 ו-30 Pro באים. האחרון כבר זיהה בטבע לי זה לא הפעם הראשונה שראינו שחקן לכאורה מגן מסך לקרובות טלפון גם.

https://platform.twitter.com/widgets.js

קודם כל, כדי לקבל את המובן מאליו קצת מהדרך – כן, מסיבי ברמה גבוהה אחד על חבר 20 Pro הוא ככל הנראה להישאר בסביבה. שלא כמו זכוכית מגן מסך שהודלפו קודם לכן, פה בתמונה, פשוט יש אחד גדול לחתוך החוצה, במקום פרט חורים עבור חומרה. ככל שאנחנו כיום יודעים, חבר 30 Pro לא יהיו פחות מאשר חמש החורים שלה מעולה. אחד הוא בהחלט ה-selfie מצלמה; עוד הוא על חיישן הקרבה, יש חור עבור הדובר מדי. שמועות על חבר 30 Pro יביא ToF על הפנים לבטל את נעילת כמה AR/VR סמיילים.

Huawei Mate 30 Pro glass screen protector
Huawei Mate 30 Pro glass screen protector
Huawei Mate 30 Pro glass screen protector
Huawei Mate 30 Pro glass screen protector


Mate Huawei 30 Pro מגן מסך זכוכית

השני מעניין לציין כאן הוא מסיבי להציג עקמומיות החדש מגן מסך מראה. מובן מאליו, על רקע של תמונות הוא לא בדיוק אידיאלי, אבל אולי זו רק את הטוב ביותר ואת הכי מפורט זווית קיבלנו עד כה על הצדדים של חבר הקרובה 30 Pro. ובכן, את הצורה שלהם, לפחות. השוואה זו הקודמים, מגן מסך דליפת שוב, רואים אנו בבירור זה עיצוב חדש חסר פסים שחורים בצדדים. על זכוכית מחוסמת מגיני אלה הם בדרך כלל לשים במקום כדי להסתיר את דבק. לעתים קרובות פעמים הם בסוף מכסה קצת את הטלפון של זכוכית, אבל עם הערך המוסף של הר לא רואים מטושטש, דבק-ויטראז ' זוהר יסודי. אבל אנחנו סוטים מהנושא.

החלק המעניין הוא כי הכוס על המגן הזה נראה ממש למתוח למטה ואפילו מעט מסובב פנימה. זה יכול להיות אשליה אופטית בטוח, אבל אם נניח שזה המצב, אז אולי יש אפשרות ממשית של חבר. 30 Pro עם לא על ימין ועל שמאל מסגרת? אולי אין כפתורים פיזיים? זה בהחלט רעיון מעניין לבדר מאז אנחנו כבר יודעים לחלוטין הסרת כפתורים פיזיים מטלפון חכם. מבחינה טכנית זה אפשרי, אם כי לא בהכרח רעיון טוב. בכל מקרה, נשמח לשמוע את דעתך בנושא באיזור התגובות. אולי אתה יכול לזהות איזה פרט קטן פספסנו.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.