Sony ל-XB900N אלחוטית רעש מבטל אוזניות סקירה

Sony ל-XB900N אלחוטית רעש מבטל אוזניות סקירה

את XB900N הם המילה האחרונה של סוני שורה של תוספת בס אוזניות. אלה מנסים לשלב כמה תכונות מתוך גבוה הסוף המודל, מ-1000XM3, כולל דברים כמו ביטול רעש פעיל ו-מחווה מבוסס מערכת בקרה. בסקירה זו נלמד איך XB900N נשמע, עד כמה נוח הם, איך כל תכונות שונות, עבודה, או אם הם לא שווה את הכסף שלך.

עיצוב

את XB900N העיצוב הוא הכלאה בין 1000XM3 את XB700, אשר שניהם סקרנו בעבר.

Sony WH-XB900N wireless noise canceling headphones review

העיצוב של החלק האחורי של האוזן כוסות דומה לזו של 1000XM3 במבט ראשון, עם גדולות ושטוחות וגם הדרגתיות חלקה למטה לאוזן כוסות. עם זאת, מעל האוזן כוסות גדול אוורור, חבוי מתחת yokes, בדומה XB700N. האיוורור עוזר עם בס משלוח.

האוזן כוסות תכונה ריפוד עבה רך, עור-כמו חומר. בפנים יש בד סורג מכסה את ראשי פלסטיק גריל עבור הנהגים.

עולים למעלה, הסרט הוא מתכוונן באופן מלא ולבטא, אשר מאפשר את האוזן כוסות כדי להחליק למעלה ולמטה, מסתובב ב-90 מעלות, גם לקפל אחד בכל פעם. אתה יכול להסתובב האוזן כוסות כאשר אתה תולה את האוזניות בצוואר ושניהם המסתובב ואת לקפל את האוזן כוסות בזמן הנסיעה. אין תיק נסיעות מסופק עם XB900N אבל אתה מקבל דק שקית בד, אשר לא שימושי במיוחד.

בראש הרשימה הוא סרט עם דומה כרית קטיפה כמו האוזן כוסות. זה לא צפופה כמו אחד על 1000XM3 אבל זה מספיק נוח.

מבחינת חומרים, אישיותה אתה עשוי כולו מפלסטיק רך, מט. זה לא מרגיש כמו פרימיום כמו זה יקר יותר 1000XM3 אבל האוזניות לא בהכרח מרגיש זול או גרוע בנה.

נוחות

נוחות היא חלק מרכזי אוזניות עיצוב. אתה לא רוצה ללבוש אוזניות זה לא נוח אפילו אם הם נשמעים טוב.

למרבה המזל, את XB900N הם בדרך כלל די נוח. את ריפוד עבה על האוזן כוסות הוא די רך וקל על האוזניים. יש גם שפע של עומק הריפוד אז את האוזניים בדרך כלל לא לגעת סורג בפנים. הלוואי הקוטר של האוזן כוסות היה אי פעם כל כך מעט גדול יותר, כך האוזניים שלי לא לגעת הפנימי של קצה האוזן כוסות בזמנים.

Sony WH-XB900N wireless noise canceling headphones review

האוזן כוסות ליצור מצוינת לאטום סביב האוזניים שלכם. הם כמעט מקל על העור עם יניקה השיטה, כלומר, מעט מאוד אוויר נכנס או יוצא. זה היה תלונה היינו עם CH700N, אשר לא ליצור טובה מאוד חותם. עם זאת, החיסרון של זה היא שאין הרבה אוורור לאוזניים שלך. אמנם זה לא יהיה בעיה באקלים קר, בפנים חם ויותר לח חלקים של העולם, זה מתכון נהדר לבשל על האוזניים שלך. למרבה הצער, זה מקובל אצל כל רעש מבטל אוזניות ולא מוגבל XB900N.

פקדי תוכנה

את XB900N יש שילוב של כפתורים פיזיים רגיש למגע לוחות עבור פקדים. הכפתורים הפיזיים כוללים לחצן הפעלה, שנפתחת גם ההתאמה כפתור כאשר נלחץ והחזיק למשך זמן ארוך יותר. לצד לחצן מותאם אישית, אשר יכול גם להיות מוקצה voice assistant (Google עוזר או אלקסה) או שליטה על רעש מבטל את התכונה דרך האפליקציה.

Sony WH-XB900N wireless noise canceling headphones review

כל שאר הפקדים מנוהלים באמצעות לוח מגע על האוזן הימנית כוס. הן מחוות זהה לזה של 1000XM3; את הקש פעמיים כדי להשהות את המוסיקה ולא פעמיים שוב כדי לחדש את פעולת. את החלק במהירות כלפי מעלה פעם אחת כדי להגדיל את נפח צעד אחד או החלק והחזק כדי לשמור על הגדלת צעדים קטנים. אותו הדבר על עוצמת הקול אלא את החלק במהירות כלפי מטה. כדי לדלג על רצועות, את החלק הקדמי או החלק אותה חזרה כדי לחזור לרצועה הקודמת או תחילת הנוכחי. אתה יכול גם לכסות את כל הפאנל בצד עם היד שלך וזה מפעיל את הסביבה מצב זה מגביר את רעש הסביבה תוך הנמכת עוצמת הקול של מקור אודיו, כך שתוכל לשמוע מה קורה סביבך.

הן מחוות די קל להבין ולזכור. על פי רוב, הם גם עובדים טוב מאוד. עם זאת, לא כולם הוא מעריץ של מחוות אלה כפי שהם מרגישים פחות ישיר מאשר לחיצה על כפתורים פיזיים, אתה יכול גם נראה די טיפשי swiping על האוזניות שלך בפומבי. הם גם לא עובד כמו שאתה רוצה ב-100% מהזמן, בניגוד כפתורים פיזיים.

את 1000XM3 מחוות יש גם בעיה לעבוד בקור הקיצוני ואילו אנחנו לא ממש יש כזה מזג אוויר בזמן הבדיקה את XB900N זה אפשרי את אותה בעיה קיימת עם אותם זוג, כמו גם. בסך הכל, תוספת של מחוות הוא תיק מעורב ולא יכול להיות עבור כולם כפי שהם יכולים להיות שניהם, באופן סובייקטיבי ולא אובייקטיבי יותר גרוע כפתורים פיזיים בזמנים.

התוכנה היא אותה Sony אוזניות חיבור האפליקציה שראינו הקודם Sony אוזניות אלחוטיות. באמצעות יישום זה אתה יכול לשלוט על EQ, אודיו שונים ואפקטים ביטול רעש הגדרות. היישום מאפשר לך לבחור בין חיבור יציב עם בסיסי SBC codec או באיכות גבוהה, מצב אשר יכול להיות AAC, aptX, aptX HD או LDAC, תלוי במכשיר שלך. כמו בעבר, את משוואה ואפקטי השמע עובד רק אם אתה בוחר את יציבות SBC מצב, הם אפורים על שאר רכיבי codec.

Sony | Headphones Connect app
Sony | Headphones Connect app
Sony | Headphones Connect app


Sony | אוזניות חיבור האפליקציה

האפליקציה זמינה עבור שניהם, iOS ו-Android, אנו ממליצים על שהוא מותקן ופתיחת זה מעת לעת גם אם אתה לא יכול להשתמש בכל משוואה או אפקטי שמע כי האפליקציה גם מאפשרת לך לעדכן את התוכנה של האוזניות.

ביטול רעשים

אחד המפורסמים תכונות עבור XB900N פעיל ביטול רעשים, המיוצג על ידי N בסוף את מספר הדגם. זה עובד בדומה לרוב האוזניות על ידי יצירת הפוכה שלב אות אודיו עם אותה משרעת כמו הרעש הסביבתי ואת מעבירה את זה דרך הרמקולים כדי לבטל את הרעש.

למרבה הצער, ביטול רעש פעיל על XB900N מאוד בינוניים מעבר למה האוזניות יכול לעשות באופן טבעי עם שלהם earpads. זה יכול לבטל את רעש בחלקים מסוימים של טווח התדרים, בדרך כלל, את טווח בינוני, אבל הרבה תדר נמוך יותר רעש, מחלחלים דרך. אז אתם יכולים לקבל קצת צמצום רעש, אבל אתה עדיין יכול לשמוע את רוב את הסביבה, אתה לא ממש מקבל את אותה תחושה של בדידות כי אתה מקבל עם יותר יקר 1000XM3, אשר הוא השוואת הביצועים בתעשייה.

Sony WH-XB900N wireless noise canceling headphones review

גם בניגוד 1000XM3, את XB900N אין מיקרופונים בתוך האוזן כוסות לנתח את אודיו, אתה שומע כך שזה לא יכול להתאים אישית את הצליל עבור כל אוזן וכל צורת הראש. בנוסף, אין פיצוי על השינוי בלחץ אטמוספרי על טיסות.

בסך הכל, ביטול רעש על הצעה כאן היא בסיסית ביותר, היא מעין טיק על מפרט ולא רציני תכונה אתה צריך להיות בהתחשב בזמן קניות.

איכות השמע

את XB900N הם הגון נשמע זוג אוזניות. יש להם בס-כבד נשמע כמו שהיית מצפה מ תוספת בס סדרה של אוזניות אבל שאר אודיו הוא מאכזב.

בס מוגבר על פני טווח, יכול להיות די חזק אבל זה לא שתלטנית כמו שזה היה מבוגר נוסף בס אוזניות. זה עמוק, בעל גוף מלא ובעל נוכחות מסיבית. זה יכול להיות די שולט, אפילו על מסלולים איפה שלא צריך, אבל זה סוג של מה שאתה משלם כאשר אתה בוחר את האוזניות האלה.

את mids היה חייג אחורה, יש קצת מפספסים החל מאמצע-בס, אשר מסתירה קצת את שירה וכלי נגינה בטווח זה.

High-end הוא לא מלהיב. כמו אמצע הטווח, את זה באופן עקבי, חסר נפח, פרט ובעיקר מגיע כמו להיות רך ולא עמום.

אוזניות טובות, הדמיה אבל soundstage הוא די צר, מוגבל היקף של רמקולים סביב הראש שלך.

Sony WH-XB900N wireless noise canceling headphones review

הבדיקה שלנו נעשתה על ידי זיווג האוזניות ל OnePlus 7 Pro באופן ידני לבחירת הגבוהה ביותר bitrate על LDAC מן היזם הגדרות, כמו LDAC נוטה להיות בררן והוא יכול לרדת למטה כדי להוריד את bitrates אם זה לא חושב החיבור יציב. אנחנו גם בדקנו את האוזניות על ידי חיבור בכבל השמע המצורף ולחבר את זה לתוך Redmi K20 Pro.

עם כבל אודיו שמנו לב שיש נשמעת שריקה ברקע זה לא היה שם את המצב האלחוטי, אז זה משהו לשים לב.

את XB900N יש גם בינוני איכות מיקרופון. הצליל הוא שקט יותר ועם עמום בהשוואה אפילו בסיסי wired אוזניות, כמו ה-EarPods. למרבה הצער, זאת בשל מיושן אוזניות Bluetooth פרופיל ה-codec, אשר מגבילה כמה טוב מיקרופון אודיו נשמע במהלך שיחות, והוא בעיה עם כל התקני Bluetooth בשוק. עם זאת, בקיצור שיחות זה לא הרבה של בעיה.

חיי סוללה

אנחנו לא מלאה את חיי הסוללה, כדי לבדוק את XB900N אבל במהלך השבוע הראשון שלנו עם אוזניות זה בעצם נדרש לא לחייב, היה ממש קשה להרוג, אז יש לנו מעט מאוד קשה לי להאמין Sony 30 שעות חיי סוללה להבין.

למרבה הצער, עם חיי סוללה ארוכים מגיע גם הרבה זמן טעינת סוללה. בסביבות 7 שעות, XB900N בעצם דורשים לילה תשלום, אין תמיכת טעינה מהירה כאן. למרבה המזל, הם משתמשים USB-C מחבר טעינה.

פסק הדין

Sony ל-XB900N הם זוג אוזניות הגון עבור סוג מסוים של אנשים. אלה של סוני תוספת בס אוזניות וזהו באמת את נקודת המכירה. אם אתה סוג של אדם שאוהב גדול, bassy קול אז אתה צריך להיות מרוצה מהם. העובדה כי הם נוחים, יש חיי סוללה מעולים הוא רק הדובדבן בקצפת.

עם זאת, עבור אלו עם יותר מאוזנת טעם שמע, יש יותר אפשרויות שם בחוץ, כולל Sony שלו מ-H900N, אשר נשמע הרבה יותר טוב בסך הכל, הם גם זולים יותר בשווקים מסוימים מאשר XB900N. את עדיין זול יותר מ-CH700N גם נשמע יותר טוב בסך הכל. אפילו את Beats Studio 3 יותר מאוזנת נשמע, וזה אומר משהו.

כל אלה אוזניות טובות, ביטול רעש, אשר היא תכונה של XB900N מתגאה אם. אם זה מה שאתה רוצה אז אתה יותר טוב ממני עם Sony יקר יותר מ-1000XM3 או מבוגר Bose QuietComfort 35 II. ואם אתה לא רוצה רעש מבטל בכלל, יש גם Audio Technica המוות-M50xBT.

בעיקרון, יש הרבה טוב נשמע אפשרויות שם בחוץ, כדי לוודא שאתה בוחר את זה רק אם אתה באמת אוהב את הבס.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.