סקר שבועי: Asus רוג ' הטלפון II – שווה או לא?

סקר שבועי: Asus רוג ' הטלפון II – שווה או לא?

משחקים ניידים הם במהירות גוברת נישה ומסיבה טובה כפי שאנו לאחרונה גילה. האחרון סוס המסוים הזה, המירוץ השני הרפובליקה של גיימרים החכם על ידי Asus, נקרא זמן קצר רוג ' הטלפון השני.

אנחנו כבר היו ידיים על ניסיון עם הטלפון, אשר יש לנו באמת מתרגש. זה הוא ללא ספק הטוב ביותר משחקים החכם על נייר, אריזה הראשון 120Hz תצוגת OLED, א mamooth 6,000 mAh סוללה ללא תחרות סט של אביזרים.

Weekly poll: Asus ROG Phone II - hot or not?

כמו קודמו, את רוג ' הטלפון II מגיע עם תיק שלם מלא תוספות- כן, יש בפועל מזוודה זו השנה השנייה ברציפות. אתה יכול להשתמש בהתקן בתור רכזת לשחק PUBG ו Fortnite על המחשב בפועל, צובר יתרון עצום על פני המתחרים.

יש TwinView הרציף, של AeroActive מגניב זה חבילות עם AeroCase. את רוג ' הטלפון השני הוא אמיתי שנאי.

Weekly poll: Asus ROG Phone II - hot or not?

בעוד תוספות, עולה הרבה, המכשיר עצמו הוא לא כזה יקר לעומת אחרים מספינות דגל ספורט 7 ננומטר השבבים, 8 ג 'יגה בייט RAM ו-256 ג' יגה בייט אחסון. יש אפילו בכבדות מותאם אישית (זה אומר מלא bloatware) Tencent גרסה בסין עבור מרשים מחיר נמוך של CNY3,499, שזה בערך $510.

בשווקים יהיה מסוגל לקבל את 12/128 GB טלפון בסביבות €800-900 אירו, ברגע זה לעזוב sChina באמצע אוגוסט. וכאשר זה מגיע, כאן השאלה עומדת בעינה – האם אתה יכול לשקול לקנות את זה?

#qp_main2435766 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2435766 {max-width:815px; margin:0 auto;}

מה דעתך על Asus רוג ' הטלפון השני?
בוער חם!
איך לא!

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.