גוגל חושפת פיקסל 4 יהיה זיהוי פרצוף, תנועה מחוות

גוגל חושפת פיקסל 4 יהיה זיהוי פרצוף, תנועה מחוות

גוגל שוב החליט להקדים כל פיקסל 4 דליפות להכריז על כמה תכונות הקרובות בפוסט בבלוג.

אחד של תכונות חדשות אלו הוא התנועה הגיוני. בהתבסס על סולי, את פרויקט Google התחיל לפני ארבע שנים, תנועה הגיוני יאפשר לך לשלוט בפונקציות הבסיסיות שלך פיקסל 4 כגון דילוג על שירים, ישן, אזעקות, השתקת שיחות טלפון רק על ידי נפנוף ידיים.

תנועה הגיוני עובד עם העזרה של מורכבות מערכת מכ " ם ממוקם מעל התצוגה יכול לחוש אפילו הקטן ביותר של התנועה. מרגע זה המערכת היא מוגבלת רק הכרה פשוטה-יד מנופפת מחוות אבל זה יכול להיות מוגדר כדי לעשות יותר דברים מורכבים בעתיד. גוגל אומר, עם זאת, בהצעה הזאת היגיון יהיה זמין רק במדינות נבחרות איפה פיקסל זמין.

עיקריים אחרים כוללים הודיעה היום על פיקסל 4 הוא הפנים לבטל את הנעילה. זה לא כמו זיהוי פנים שיש לנו על אנדרואיד צד שלישי יצרן מכשירים היום, או מה אנדרואיד עצמו היה מובנה בנקודה אחת. מערכת זו היא קרוב יותר למערכת שאפל הציגה עם האייפון X במונחים של מורכבות יותר, וחשוב יותר, אבטחה.

Google reveals Pixel 4 will have face unlock and motion gestures

בזמן הנוכחי אנדרואיד פנים מערכות זיהוי פשוט לקחת תמונה של הפנים שלך, הפנים לבטל את הנעילה על פיקסל 4 יהיה לסרוק את מפת 3D של הפנים שלך באמצעות נקודה מקרן, מצלמה IR ו להציף המאיר, ואז יהיה להשתמש במידע זה כדי לבטל את הנעילה. זה הרבה יותר בטוח מאשר רק תמונה כפי שזה הרבה פחות סביר להיות מתחזה.

המערכת היא די זהה לאיך זה עובד על iOS מבחינת חומרה, גוגל גם אומר את זה יציל את הפנים נתונים באופן מאובטח שלה טיטאן מ ' צ ' יפ אז אף אחד לא תהיה גישה אליו. איפה זה שונה מן הפנים ID הוא ביישום.

בעוד iOS דורשת לך לסחוב אחרי את הפנים ID משלים לסריקת הפנים שלך, הפנים לבטל את הנעילה על פיקסל 4 יהיה הגיוני להזיז את היד לעבר הטלפון עם סולי מכ "ם צ' יפ ואז כוח על הפנים לפתוח חומרה, ואם הוא מזהה את הפנים שלך, זה יהיה לפתוח את הטלפון, כמו שאתה בוחר את זה, אז לך ישר למסך הבית שלך או בכל מקום בו השארת את הטלפון שלך. המערכת של גוגל עובד גם בכיוון כלשהו, לרבות הפוך.

אנחנו עדיין לא בטוח אם גוגל עדיין כוללים חיישן טביעות אצבע על המכשיר לצד הפנים לפתוח או ללכת אפל נתיב לוותר על כך לגמרי. אין אף אחד בצד האחורי של הטלפון, אבל זה עדיין יכול להיות אחד מתחת לתצוגה. עם זאת, אם היינו צריכים להמר, היינו אומרים ייתכן ש-Google פשוט הכל על נעילה על ידי זיהוי פנים.

גוגל אומרת פיקסל 4 מגיע מאוחר יותר השנה. אין לנו בטון תאריך ההשקה עדיין, אבל אולי הזמן בתמונה לעיל הוא רמז.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.