סמסונג נשאר למעלה החכם יצרן, Huawei ו-Apple בצע

סמסונג נשאר למעלה החכם יצרן, Huawei ו-Apple בצע

אסטרטגיה Analytics ו קונטרפונקט יצא עם כמה נתונים מעניינים על Q2 2019 לגבי העולמי החכם משלוחים, אשר אף אחד לא הפתעה נפל שנה-over-שנה. למרות הירידה, סמסונג ו-Huawei רואים עלייה צנועה. משלוחים נתח שוק לצורך העניין.

על פי Analytics האסטרטגיה הגלובלית משלוחים נפל 2.6% בעוד סמסונג נרשמו 1.9% עלייה, Huawei צבר 1.7%, אפל איבדה 0.7% שנה-over-שנה. נתונים אלה יתורגמו 76.3 מיליון יחידות שנמכרו על ידי סמסונג, 58.7 מיליון מכשירים על ידי Huawei ו-38 מיליון מכשירי iphone.

Samsung remains the top smartphone manufacturer, Huawei and Apple follow

Xiaomi ו-Oppo בצע את שלושת יצרני ציוד מקורי עם 9.4% ו 8.7% נתח שוק עם שתי חברות לראות עלייה קלה. עם זאת, סה " כ משלוחים עבור Oppo נפל בזמן של Xiaomi דמויות נשאר אותו הדבר.

קונטרפונקט של המחקר נותן בערך את אותם נתונים עם קצת יותר פירוט על שאר המותגים ב-top 10. סמסונג נתח השוק של סביב 20% מארק, Huawei כמעט 16% ו תפוח עם קצת יותר מ-10% מניות. כל שלושת יצרני ציוד מקורי מעט נמוך יותר נתח שוק על פי קונטרפונקט של מחקר. וגם להפך אסטרטגיה Analytics הדו " ח, גלובל משלוחים למטה רק 1.2% לעומת 2.6%.

Samsung remains the top smartphone manufacturer, Huawei and Apple follow

מה שמעניין הוא HMD העולמי (Nokia) צמיחה עם 20% יותר המשלוחים ברבעון 2 2019 בהשוואה לרבעון 2 2018 לוקח את מקום 9 בעולם בדירוג העולמי. Lenovo ו-vivo גם להקליט צנוע עלייה במכירות בזמן LG נאבק כדי לשמור על המים. Realme של צמיחה 848%, וזה נורמלי בהתחשב בכך את חברת הטלפון החכם הראשון שוחרר ב-Q2 2019 בשנה שעברה.

מקור 1, 2

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.