אפל כרטיס רול-out מתחיל היום על בחירת משתמשים

אפל כרטיס רול-out מתחיל היום על בחירת משתמשים

היום אפל החלה על “תצוגה מקדימה רול-out” בשל תפוח כרטיס לקבוצה נבחרת של לקוחות אשר נרשמו מוקדם לאחר השירות היה הודיע בחזרה במארס. בחר כמה יהיה מסוגל לחתום על השירות ולהחיל את הקלפים שלהם לפני הרחב ההשקה מתוכננת מאוחר יותר החודש. בנוסף, אפל גם הוציאה מספר מבוא קטעי וידאו המפרט כיצד להגדיר את כרטיס ולנצל את תכונות בסיסיות.

את הליך ההתקנה דורשת מכשיר פועל iOS 12.4 או מאוחר יותר. הזנת הפרטים האישיים שלך בטופס באמצעות הארנק אפליקציה. הנתונים ואז להיות מאושר על-ידי גולדמן זאקס, ואחרי זה תוכל לראות את אפל כרטיס פופ אפ בארנק האפליקציה.

אתה יכול מייד להתחיל להשתמש בו, אבל אם אתה מעדיף פיזי כרטיס תצטרך לבקש אחד (ללא תשלום) במהלך תהליך ההתקנה. אם תלך בדרך הזאת, אפל לשלוח לך מעטפה עם מתכת מבריקה כרטיס בדואר ואתה יכול להפעיל את זה ב עניין של שניות עם ה-iPhone שלך. יש הפיזי הכרטיס מאפשר לך לבצע תשלומים ללא הטלפון שלך בסביבה, אבל למרבה הצער, זה לא ללא מגע.

את הארנק האפליקציה החדשה של אפל כרטיס ממשק איזה מגניב תכונות אשר יעזרו לך לעקוב אחר ההוצאות שלך, עם צבע שונה קטגוריות אשר משקפים בפועל נראה הדיגיטלי שלך תפוח כרטיס. בנוסף, ממשק המשתמש לקטגוריות ההוצאות שלך מאפשרת לך לתזמן תשלומים וקבוצות סוחר נתונים עבור הנוחות שלך. עוד יתרון נוסף של אפל פתרון זה אתה מקבל 2% cashback על כל העסקאות שנעשו עם אפל.

אפל צפויה להתחיל את בקנה מידה גדול תפוח כרטיס להשקה בארה " ב בסוף החודש, אבל עדיין אין שום מילה על בינלאומי פרסום עכשיו.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.