שבועי סקר: כמה טוב הוא OnePlus 7T?

שבועי סקר: כמה טוב הוא OnePlus 7T?

ה – OnePlus 7T מרגיש יותר כמו טלפונים שהפך את החברה פופולרי – בעוד 7 Pro היה יקר ניסיון לקחת על ספינות הדגל, את 7T מוסיף המון הצעת הערך של הטלפון, אבל לא הרבה את המחיר.

המצלמה מבחר טהור או כמעט טהור טלפונים דמוי אדם לא אמין במקרה הטוב. כמה טלפונים רחב, אולטרה-רחב, טלה מצלמות על הגב תוך הימנעות כבד יצרנית עורות – Xperia 1 ו-5 וה-OnePlus 7 Pro. גוגל פיקסל 3, Asus Zenfone 6 ו-Xiaomi Mi A3 לכל אחד יש את הפשרות (כלומר לא אחד מהם יש tele קאם ו-פיקסל בלבד אולטרה רחב המצלמה בחזית).

דגל באיכות המסך אפילו יותר קשה לבוא על ידי – Mi A3 פספס לגמרי אחרים מאשר המשחקים אוריינטציה Asus רוג ' הטלפון השני, יש באמת לא הרבה בדרך של רענון גבוה שיעורי HDR10 תמיכה (את Xperias יש מסכי HDR אשר לרוץ ב-60 הרץ).

Weekly poll: How good is the OnePlus 7T?

יש יותר מדי, את 7T יהיה הטלפון הראשון הספינה עם אנדרואיד 10 (זה צריך לנצח את פיקסל 4 על שבוע או שבועיים), OnePlus גרם עיוות גובים אפילו יותר מהר, חדשות מט על הגב הוא מוזמן לשבור גימורים מבריק וכן הלאה.

OnePlus 7T צ ' קים רבים תיבות: premium מצלמה ו-OLED, מסך גדול, סוללה עם טעינה מהירה, ספינת הדגל של ערכת השבבים, תמחור שפוי. OnePlus המשך סירובו להוסיף הרשמי עמידות במים, טעינה אלחוטית ו-תמיד בתצוגה אומר שזה לא לבדוק את כל הקופסאות, עם זאת.

אמר, רבים של בעיות אלה לא ייחודי 7T, במיוחד אם אתה מגביל את עצמך טלפונים הפועלים רזה אנדרואיד. ואפילו אם לא, הטלפון תעריפים כל כך גבוהים על ערך תמורת כסף? בקנה מידה שקשה להתעלם.

אתה יכול לקרוא את הסקירה שלנו על מעמיק לבדוק את OnePlus 7T, להשלים עם מצלמה קצר יריות בין 7T ו-OnePlus 7 Pro (מחומרת המצלמה היא לא בדיוק זהה, פרטים נוספים בסקירה).

#qp_main2522055 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2522055 {max-width:815px; margin:0 auto;}

OnePlus 7T
מדהים הטלפון, אני לפני הזמנת אחד
אני אחכה לראות מה OnePlus 7T Pro הוא כמו
OnePlus 7/7 Pro מספיק טובה עבורי
אני אוותר על OnePlus לגמרי

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.