גוגל פרסמה חדש #SwitchtoPixel מודעות מצפה פיקסל 4

גוגל פרסמה חדש #SwitchtoPixel מודעות מצפה פיקסל 4

גוגל להכריז על פיקסל 4 ו – 4 XL ב-15 באוקטובר והטלפון כבר דלף על מספר המקרים הקודמים. את האחרון כמה מודעות פורסם על ידי גוגל משבח את פיקסל תכונות שונות.

את #SwitchtoPixel מסע הפרסום מורכב מארבעה סרטונים שפורסמו באתר ‘של Google’ ערוץ YouTube. כל תכונות וידאו לקוחות עדויות על החוויות שלהם הנוגעים ללא הגבלה גוגל תמונות אחסון, מצלמה החוויה, התהליך של העברת נתונים, ואת חיי הסוללה.

את מקבלת את זה יחד’ וידאו לעיל מראה של אדם עדותו באמצעות מבוגר-דור פיקסל, ובעוד כמה יכול לטעון שזה עשוי להיות רלוונטי הקרובה פיקסל 4, טים מזכיר את “האצבע הקטנה כרית על הגב”. אנו תוהים האם כך קטן כרית האצבע יהיה נוכח בטלפון כי כביכול להשתמש 3D הפנים לפתוח עם תנועה הגיוני חומרה.

כבר למדנו כי תנועת הגיוני תכונה תהיה מוגבלת למספר מדינות בעת ההשקה. בינתיים, למדנו אינספור הדלפות יהיו מצלמות כפולה על פיקסל הטלפון בפעם הראשונה. זה יהיה גם מגיע לי “אה, אז כתום” צבע אפשרות, יחד עם שחור וברור לבן.

פיקסל 4 יהיה מופעל על ידי מעבד Snapdragon 855 יחד עם 6GB של זיכרון RAM ו-run אנדרואיד 10 מחוץ לקופסה. שמועות גם הסתחרר על האפשרות של 90Hz מציג, כמו גם.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.