"אנחנו תמיד מנסים לשמור על מחירים נמוכים ככל האפשר", אומר המנכ " ל אפל טים קוק

"אנחנו תמיד מנסים לשמור על מחירים נמוכים ככל האפשר", אומר המנכ " ל אפל טים קוק

המנכ " ל אפל טים קוק ישב עם גרמני פרסום שטרן לדבר על מכשירי iphone החדשים של אפל TV+ שירות. היה זה במהלך ביקור אצל Blinkist המשרד, ברלין הפעלה מבוססת מסכם ספרים שאינם בדיוני. עם זאת, השיחה לא היתה רק על האפליקציה החדשה, זה הזמן לחזור אסטרטגיית התמחור של אפל.

“אנחנו תמיד מנסים לשמור על מחירים נמוכים ככל האפשר, למרבה המזל הצלחנו להוריד את המחיר של ה-iPhone השנה”, אמר קוק. אכן, iPhone 11 הוא €800, €50 מ " את המחיר של ה-XR בשנה שעברה.

גם, טלוויזיה+ הוא €5 חודש לעומת נטפליקס הזולה ביותר התכנית ב – €8 (זה אפילו לא כולל וידאו HD). עם זאת, קוק לא מאמין נטפליקס הוא מפחד החדש של אפל שירות הזרמת וידאו לא “המנצח לוקח הכל” – עסקה במקום, רבים רכשו מספר שירותים, אפל רוצה טלוויזיה+ כדי להיות אחד מהם.

Apple CEO Tim Cook visits the Berlin start-up Blinkist
המנכ " ל אפל טים קוק מבקר את ברלין סטארט-אפ Blinkist

קוק דיבר גם על עתיד פוטנציאלי בעיה עבור החברה שלו. אליזבת וורן, מי מועמד לנו הנשיאות, רוצה להיפרד גדולות, חברות היי-טק. החברה גם מול לחץ של בית המשפט העליון, אשר אומר את זה יש מונופול שוק האפליקציה על iOS.

עם זאת, קוק אמר “לא אדם סביר אי פעם הייתי קורא אפל לו מונופול” ומציין כי אנשים יכולים לגשת לתוכן באמצעות הדפדפן שלהם בלי אישור של אפל (אשר מנסה לאצור תוכן כדי להפוך את App Store של “מקום אמין לקנות אפליקציות”).

“יש לנו 30 ל-40 אפליקציות – לעומת יותר משני מיליון אחרים”, אומר קוק משווה בין אפל ל-סופרמרקט שמוכר עצמו-מוצרים ממותגים לצד המוני שוק פריטים.

המקור (בגרמנית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.