פני שטח של מיקרוסופט ניאו מגיע בשנה הבאה עם שני 9" מסכי 360 מעלות ציר

פני שטח של מיקרוסופט ניאו מגיע בשנה הבאה עם שני 9" מסכי 360 מעלות ציר

זוכר Microsoft השליח של הלוח? השמועות המכשיר היה כל הזעם בעולם הנייד מ-2008 עד 2010, עם הכפול שלה מסכי מגע ועט קלט תמיכה, אבל זה אף פעם לא רואה את האור של יום, לאחר בוטל לפני השחרור.

היום מיקרוסופט הציגה את השטח ניאו, אשר ברור יורשו הרוחני המושג הזה. יש שני 9" מסכי מגע, 360 מעלות ציר, עט תמיכה bezels – רבים מהם. כל צד 5.6 מ "מ עובי, אז כאשר מקופל אתה תחזיק משהו 11.2 מ" מ עובי. הוא שוקל 1.3 ק " ג. יש זכוכית גורילה כלשהו על גבי "ה-LCD הדק ביותר שנוצר אי פעם", על פי פאנוס Panay, צ ' יף המוצר השוטר של Microsoft מכשירים של הקבוצה.

השטח של ניו כביכול שיגור בעוד כשנה מעכשיו, להיות זמין עבור החג קניות העונה ב-2020. זה פועל Windows 10X, אשר תוכנן במיוחד עבור מסך כפול מכשירים, והוא מופעל על ידי מעבד Intel לייקפילד מעבד, עם "11 Gen" גרפיקה מנוע ששולט על שני המסכים.

חדש, דק יותר משטח עט מייחסת מאחור, בעוד המקלדת היא להפריד את ניאו אבל מייחס מגנטי מאחור, כך שאתה יכול לקפל את זה ולהגדיר את זה על גבי אחד המסכים. כשאתה עושה את זה אתה תראה נוספות אפשרויות קלט כמו emoji ב. תוספת שטח מסך זה שמאל, או להשתמש בו בתור trackpad.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.