נפגשים החוטים, לא יישום עצמאי לשוחח עם Instagram חברים קרובים

נפגשים החוטים, לא יישום עצמאי לשוחח עם Instagram חברים קרובים

בנובמבר האחרון, Instagram הודיע תכונה בשם חברים קרובים אשר מאפשר לך לשתף ולחלוק את הסיפורים שלך עם בחר חסידיו. כמעט שנה מאוחר יותר, החברה הודיעה על אפליקציה חדשה בשם האשכולות אשר נועד לשימוש עם חברים קרובים.

אשכולות עושה את זה קל לשתף תמונות וקטעי וידאו עם אנשים קרובים שלך, רשימת החברים על-ידי ומאפשרות לך להוסיף תמונות הפרופיל שלהם בחלק התחתון של המסך. אתה פשוט צריך לקחת את תמונה או לצלם וידאו, הקש על התמונה שלהם, ואת החלק למעלה כדי לשלוח.

Instagram announces Threads, an app to chat with your Close Friends

האפליקציה יש גם כתובת הדואר הנכנס ייעודי לאנשים שלך Instagram קרוב רשימת החברים. את זה צריך להציע העומס-ניסיון בחינם בניגוד Instagram של DM כי אתה רק רואה הודעות בתיבת הדואר הנכנס מן האנשים שהוספת שלך קרוב רשימת החברים. כמובן, אתה עדיין יכול להמשיך לשוחח עם האנשים האלה באמצעות הראשי Instagram האפליקציה, אבל עם חוטים, עכשיו יש לך מקום נפרד עבור שיחות איתם.

Instagram announces Threads, an app to chat with your Close Friends

אשכולות גם מגיע עם תכונה בשם המצב, שהוא די דומה ל-WhatsApp גם זה מאפשר לחברים שלך יודעים מה אתה זומם באמצעות emoji שונים. ו -, אם אתה יותר מדי עסוק כל הזמן לפרסם עדכונים, אתה יכול להפעיל אוטומטית סטטוס "אשר באופן אוטומטי מניות קטנות של ההקשר על איפה אתה בלי להסגיר את נקודות הציון שלך".

לדוגמה, אם אתה בבית קפה, האפליקציה להשתמש במיקום המדויק שלך כדי לפרסם סטטוס שאומר “☕ בבית קפה” מבלי לחשוף את המיקום המדויק לחברים שלך. דוגמא נוספת: אם הסוללה של הטלפון שלך היא נמוכה, ואם זה נטען, היישום יהיה לפרסם “🔌 סוללה חלשה” מצב כל כך שהחברים שלך יודעים שאתה לא יכול להיות סביב הטלפון יכול להשיב את ההודעות מאוחר.

Instagram announces Threads, an app to chat with your Close Friends

Instagram-הורה Facebook אומר את מיקום הנתונים שנשלחו על ידי חוטים שלה השרתים לא יהיו מאוחסנים שם, זה יהיה מאוחסן רק במכשיר שלך, יימחקו אם תסיר את האפליקציה.

אשכולות מתגלגל החוצה באופן גלובלי עבור אנדרואיד ו-iOS משתמשים.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.