בדיקות אוטומטיות מראה כי ה-Samsung Galaxy מקפלים נכשל מוקדם מהצפוי

בדיקות אוטומטיות מראה כי ה-Samsung Galaxy מקפלים נכשל מוקדם מהצפוי

סמסונג טוענת כי ה – Galaxy מקפלים יימשך 200,000 קפלים, אשר הוא מעריך את זה 5 שנים של שימוש. CNET החליט לשים את הטענות הללו כדי לבדוק את livestreamed את התהליך באמצעות אוטומטית למכונה קפלי נפרש את הטלפון.

כל זרם הוא 4 שעות, זמן, אתה יכול לצפות את זה בהמשך. יש לנו להקליט את הווידאו למטה עד הסוף המר של הטלפון וזה מריר אכן, כפי שהוא נכשל לאחר רק מעל 120,000 קפלים. זה 60 אחוז ל-200,000 קפלים או אומדן 3 שנים של שימוש.

מוקדם יותר, SquareTrade נערך מבחן דומה (אתה יכול לבדוק את וידאו קצר כאן), תוך שימוש באותה FoldBot. בזמן שהם גם הפסיקו את הבדיקה ב-120,000 קפלים, המסקנה שלהם היא מבטיחה יותר – המסך של ה-Galaxy לקפל רק הציגה תקוע פיקסל ואת ציר התחיל להתדרדר. כמו כן, מסך המגע הפסיק לעבוד באופן זמני, אך נושא זה נפתר מעצמו ולא תתרחש שוב.

כפי שניתן לראות בסרטון לעיל, הנזק ב-CNET של המבחן הוא הרבה יותר נרחב. ב-119,000, חצי מסך מת, ציר התחיל להראות בלאי. 12 דקות מאוחר יותר זה היה נגמר ציר נתנו את הנשמה (חצי המסך עדיין עבד, בכל זאת).

Automated testing shows that the Samsung Galaxy Fold fails earlier than expected

את FoldBot הוא די אגרסיבי איך היא נפתחת, אם אתה עדין עם זה, אתה יכול לשמור את Galaxy לקפל במצב עבודה למשך זמן ארוך יותר. כמו כן, אתה לא פתוח, סגור את הפומית ברצף במשך שעות על גבי שעות כמו המכונה, אשר גם יכול להיות גורם תורם.

עם זאת, לאחר שתי בדיקות עם תוצאות שונות לחלוטין עולה כי מזל הוא גם כן מעורב – יחידה אחת סבלה נזקים קלים (לא מתקפל טלפונים נתקע פיקסלים מדי), השני היה בעצם שמיש.

במקרה המסך על גלקסי מקפלים האם להיכשל, סמסונג מציעה להחליף אותו ב-150 דולר (זה תקף רק עבור קפלי קניתי השנה).

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.