סמסונג מוסיפה לשלם במזומן דיגיטלי לכרטיס לסמסונג לשלם

סמסונג מוסיפה לשלם במזומן דיגיטלי לכרטיס לסמסונג לשלם

סמסונג לשלם כבר בסביבות מאז שנת 2015, מרחיבה, כמו תשלום פתרון ברחבי העולם. את השירות העדכנית ביותר כדי ללכת יחד זה נקרא סמסונג לשלם במזומן אשר וירטואלי חדש מראש במזומן כרטיס זה עובד בכל מקום שבו סמסונג לשלם ומאסטרקארד מקובל.

Samsung adds Pay Cash digital card to Samsung Pay

השירות החדש הוא חלק סמסונג לשלם app נותן לך את האפשרות להשלים את היתרה שלך עם מראש סכום אשר לאחר מכן ניתן להשתמש עבור רכישות. השירות אידיאלי עבור משתמשים אשר מתקשה לווסת את הרגלי הבזבוז. רגיל סמסונג לשלם חשבון הוא עדיין זמין כל הזמן, אבל זה חדש משני כרטיס וירטואלי יעזור למשתמשים לשמור את ההוצאות שלהם לבדוק.

Samsung adds Pay Cash digital card to Samsung Pay

קרנות יכול להיות טעון מכל חשבון בנק, כרטיס חיוב או כרטיס אשראי ויש אפשרות להוסיף החוזר השבועי top-ups. המשתמשים חנות עם לשלם במזומן יהיה להרים Samsung נקודות מצטברות בתהליך אשר יכול לשמש עבור מוצרי סמסונג מאוחר יותר. יהיו גם בפרסים מיידית אשר יפורטו בהמשך.

סמסונג טוענת אין תפוגה עבור כסף זה טעון לשלם במזומן, כמו גם אין תשלום עבור חוסר פעילות. השירות מוגן על ידי סמסונג נוקס ומאסטרקארד אסימון שירותים. הראשון 20,000 לשלם במזומן משתמשים לקבל $5 אשראי אשר ניתן להשתמש בהם מיד.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.