סקר שבועי: האם Microsoft להערים אנדרואיד מקבלי פני השטח Duo?

סקר שבועי: האם Microsoft להערים אנדרואיד מקבלי פני השטח Duo?

אנחנו צריכים לתת את זה ל-Microsoft – מה שנראה כמו אירוע רגיל על מחשבים ניידים להגדיר את האינטרנט כמרקחה על מסך כפול התקנים. את השטח Duo בפרט יש אנשים מתלהבים תערובת של מיקרוסופט חומרה אסתטי בשילוב עם אנדרואידים mobile app המערכת האקולוגית.

את השטח Duo יהיו שני 5.6” מסכים עם ציר ביניהם. זה לא מתקפל תצוגה וזה דבר טוב כמו זה ימנע את כל הנושאים המטרידים את השבירה שלהם המסכים. וזה יכול קיפול 360°, אשר מציע את הטוב משני העולמות – אתה יכול לסגור את זה כדי לשמור על מסכי בטוח, פתח את זה כדי להשתמש בשני מסכים או להפוך אותו ב-360 מעלות להשתמש רק מסך אחד ביד אחת.

אין עוד פרטים על הצמד, חוץ מאשר לרוץ אנדרואיד במקום צורה כלשהי של Windows. הטלפון לא אמור לצאת עד מאוחר בשנה הבאה, אז זה תצורת החומרה הוא עדיין לא החליט. מיקרוסופט הודיעה מוקדם, כך שהוא יכול להתחיל שיתוף פעולה עם מפתחי תוכנה כדי לוודא את מסך כפול ניסיון מוכנה לפריים טיים.

אבל מה עשה Microsoft מבין נכון את LG ו-Asus לא? אנחנו בהחלט לא רואה כל כך הרבה התרגשות על LG V50 שלה מסך שני או דומה לפשע Asus רוג ' הטלפון השני.

אולי זה היה על פני השטח ניאו. למרות כמעט זהה גורם צורה, מדובר במכשיר גדול יותר – יש בו שני 9” מסכים – מטרות ultrabooks. וזה יהיה להפעיל את Windows 10, המהווה את המרכיב הסודי להצלחתו.

Windows לראשונה לפני 30 שנה ואפילו חלונות 10 לא לגמרי לנער את בת עשרות שנות הנחות של אחד מסך, מקלדת ועכבר. את 10X ממשק המשתמש יהיה תוכנן במיוחד עבור מסך כפול מכשירים וכמה חכם אביזרים.

המקלדת יכולה להיות מונח על גבי מסך אחד עבור להקליד מהר יותר במהירויות. את דבר חכם על זה כי זה משאיר חלק של המסך הנראה לעין, כמו touchbar על סטרואידים (או שזה פשוט יכול לעבוד כמו משטח מגע). המקלדת מייחסת את השטח ניאו באמצעות מגנטים, אשר יכול גם להחזיק סלים stylus.

Weekly poll: did Microsoft outsmart Android makers with the Surface Duo?

שוב, את פני השטח Duo יפעל על אנדרואיד, אבל כל חכם ממשק רעיונות ניאו יכול להיות מועבר על הצמד, כמו גם. ו-Microsoft באמת נראה שהוא מנסה לעשות משהו הרומן כאן.

מתקפל טלפונים הם רק דרך קומפקטית של בעל מסך גדול יותר. האייפד של אפל הוא מנסה להיות לפטופ עם חכמה שלה ואת המקלדת MacBook touchbar הרבה המושמץ. מה LG ו-Asus הם עושים עם הכסף שלהם "מסך כפול" תוספות לא מהדהד עם הצרכנים.

זכור כי זה היה על פני השטח זה לפופולרי folio קלידים, מיקרוסופט, היה מקדים את זמני עם האוריגמי הפרוייקט (איפה המסך הכיסוי/מקלדת היברידית מקורו, יחד עם רעיונות אחרים כמו פיצול המקלדת על המסך).

מה אתה חושב? יכול Microsoft להפוך את אנדרואיד הבורא כדי לנצח או שזה גימיק זה יישכח לפני שלה אמור תאריך ההשקה (שהיא יותר מלאה שנה)?

#qp_main2536020 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2536020 {max-width:815px; margin:0 auto;}

פני שטח של מיקרוסופט Duo
השטח חומרה + תוכנה אנדרואיד = לנצח
זה דבר חכם טוויסט על מסך כפול מכשירים
למעשה, זה לא כל כך חכם
זה לא יותר מאשר גימיק

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.