גוגל פיקסל 4 יום ולילה תמונות לדוגמה הדליפה.

גוגל פיקסל 4 יום ולילה תמונות לדוגמה הדליפה.

את פיקסל 4 מוגדר להיות מוכרזת בשבוע הבא ב-Google החומרה של אירוע ההשקה בניו יורק. לפני אירוע ההשקה, מספר תמונות לכאורה שצולמו על ידי Google פיקסל 4 סופק בדו " ח מ 9to5Google.

את התמונות לתת לנו מושג על איכות התמונה, אנחנו יכולים לצפות מ-פיקסל 4 של המצלמה. כולל יום, לילה, ואת תמונות דיוקן, יש גם “Galaxy מצב” מדגם של הכוכבים בשמים.

Google Pixel 4 alleged render
גוגל פיקסל 4 לכאורה להפוך

דיוקן מדגמים נושא נהדר הפרדה מצוינת, בהתחשב בכך שהם נורו הקדמי מול המצלמה. כמו כן, אלה התמונות צולמו עם מצלמה בחזית הפונה ואת 4.5 תמונות שהיו הפלט להיראות יוצא מן הכלל.

המצלמה הראשית של דיוקנאות מציעים הרבה פרטים ומאוזנת חשיפות ועוד הרבה כמו החזית הפונה צילומי דיוקן, נושא ההפרדה היא רק גלוי על קרוב מאוד ביקורת.

Portrait samples
Portrait samples
Portrait samples
Portrait samples


דיוקן דגימות

אחרים בשעות היום יריות לחשוף חשיפה גדולה איזון פירוט גבוהה. כמובן, כל זה נעשה כהה יותר, תמונות נורה רגילה מצב אוטומטי להראות יותר ויותר רעש איפה הוא צריך לפצות על התחתונה אזורים מוארים.

Samples
Samples
Samples


דוגמאות

יש גם איזה לילה הראייה דגימות. אלה נורו בעיר עם קלה עד מתונה אור מקיף ו רבייה צבע הוא די מטושטש. אפילו באמצעות הראייה בלילה, אתה יכול לראות את פיקסל ברורים ניגודיות גבוהה אסתטי, אשר מדגיש וצללים פופ אחד נגד השני.

Night Scape samples
Night Scape samples
Night Scape samples


לילה Scape דגימות

גלקסיה חדשה מצב מצב הצילום יהיה מסוגל ללכוד הרבה יותר כוכבים בשמיים בלילה, אבל אנחנו תוהים איך זה תכונה יעבוד יותר אזורים עירוניים שבהם יש יותר זיהום אור.

"Galaxy מצב" דוגמאות

לבדוק את הסט המלא של המצלמה דגימות ב 9to5Google על ידי לכיוון המקור בקישור הבא.

אנחנו לא יכולים לחכות לנסות את פיקסל 4 של המצלמה על עצמנו. גוגל פיקסל 4 4 XL הולכים להיות הודיע ב-15 באוקטובר בניו יורק יחד עם שמועות יורש את הבית של Google Mini, אולי הדור הבא פיקסל ניצנים, הדור הבא של Google Wi-Fi, ו שמועות Pixelbook ללכת.

פיקסל 4 (שמועות מפרט) תהיה תכונה חדשה קדמית חיישן זה יכול לפרש מחוות יד גלים עבור יישומים שונים ותמיכה 3D הפנים-לפתוח. בינתיים, הטלפון צפוי לנהל Snapdragon 855 chispet גם עם 5.7 אינץ 'או 6.3 אינץ' ו-2,800 מיליאמפר או 3,700 mAh סוללה, בהתאמה. שני טלפונים תכונה החדשה של גוגל תנועה הגיוני מצלמה קדמית יחד עם 6GB של זיכרון RAM ב-בקומת הכניסה. יש מצלמות כפולה מאחור, אחד 12MP DualPixel פוקוס אוטומטי המצלמה ואת 16MP טלה המצלמה.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.