צילום מסך של אפל אזעקות האפליקציה מרמז על הקרוב “שינה” אפליקציה

צילום מסך של אפל אזעקות האפליקציה מרמז על הקרוב “שינה” אפליקציה

את השעון של אפל הוא בין הטובים ביותר-מכירת שעונים חכמים ברחבי העולם. רבים שיבחו את התקשורת ואת תכונות בטיחות ו-Apple Watch כושר יכולות מבוצע היטב. דבר אחד חסר, עם זאת, הוא יליד תמיכה לישון מעקב. היו יישומים של ספקים חיצוניים המציעים דרך כדי לעקוב אחר לישון, אבל הם לא נוח כמו אוטומטי מעקב האחר כושר להקות הצעה מחוץ לקופסא.

האחרון רמז לכך לישון מעקב יכול להיות בקרוב מגיע צילום מסך זיהה את השעון של אפל App Store. במהדורה צילומי מסך עבור אזעקות app הוא שם לב כי מזכיר, שלא פורסמה אפליקציה בשם “שינה”. זה היה ככל הנראה להיות שמו של אפליקציה משמשת להצגת נתוני שינה מ-Apple Watch.

את המסך למטה נלקח לפני שאפל הוציאו את טקסט קטן מ אזעקות אפליקציה צילום מסך.

Screenshot from Apple Alarms app hints at upcoming “Sleep” app

הטקסט על המסך נכתב: “להגדיר את זמן השינה ולהתעורר בשינה האפליקציה”. זה היה ככל הנראה לתת את אפל שעונים להעיר את המשתמש באופן אופטימלי מחזור שינה שהובילו את המשתמש המועדפת זמן להתעורר.

אפשרות חזקה זה אולי נראה ילידי תמיכה שינה מגיעים באמצעות watchOS עדכון. אנחנו מניחים שרק אחד או שניים האחרונים דורות של אפל שעונים תהיה תמיכה בתכונה בכלל. אנחנו תוהים איך לישון מעקב ישפיע על אפל שעונים של חיי סוללה – במיוחד כאשר משתמשים רגילים כדי לחייב את השעונים בלילה לפני השינה.

את זה כבר בעבר שמועות כי אפל סוף סוף להוסיף לישון מעקב חדש של אפל השעון, עם שחרורו של סדרה 5 של אפל Watch, עדיין אין הודעה רשמית על שינה מעקב תמיכה.

אדם דו " ח מן 9to5Mac בחודש שעבר טען כי שינה מעקב יהיה להגיע עם השם “זמן במיטה מעקב”, אשר יכול לעקוב אחר המשתמש של איכות השינה שלה באמצעות חיישנים מרובים ותשומות, כולל האדם של תנועה, קצב הלב, קולות מוזרים. המידע יכול להיות מנותח ונבדק על ידי או על בריאות אפליקציה או שלא פורסמה “שינה” app.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.