חיוני מייסד אנדי רובין מראה גבוה וצר הקרובה הטלפון עם צבע משתנה בחזרה

חיוני מייסד אנדי רובין מראה גבוה וצר הקרובה הטלפון עם צבע משתנה בחזרה

אחת התכונות המרכזיות של אנדרואיד בעולם תמיד היה משוגע ניסויים עם גורמי צורה. במשך זמן מה לא כל כך מזמן זה נראה דעכה במקצת, אבל לאחרונה ראינו התעוררות מחודשת של הרעיון הזה, עם foldables, מפל מציג מגוון פתרונות חיתוך מסך bezels כל כך הרבה, כי אין מקום סלפי מצלמה יותר.

כל אלה הם דברים שאנחנו די רגילה אליו עד עכשיו, אבל אז, יש את זה. חיוני מייסד אנדי רובין (וגם לפני זה, אנדרואיד מייסד-שותף) יש רק הקניטו את החברה הבאה של הטלפון החכם, וזה, ובכן, שונה. תראה בעצמך:

https://platform.twitter.com/widgets.js

את tallness של גורם הצורה בהחלט בולט. זה כמעט נראה כמו פתח צדפה, אלא שזה לא צדפה וזה לא 'סגור'. זה גבוה יותר וצר יותר מכל מה שראינו עד כה, אין כל ממשק משתמש חדש ללכת עם זה, אשר אנו מניחים פועל על גבי אנדרואיד, אבל רובין לא אמר כלום על התוכנה אז יש סיכוי שזה יכול להיות משהו אחר לגמרי.

https://platform.twitter.com/widgets.js

האפליקציה המיפוי המוצג בהחלט לא נראית כמו מפות של גוגל, למשל, את כל הממשק נראה להיות מבוסס על גלילה אנכית קלפים, איזה סוג של מחזיר אותנו לימים של ה-Palm Pre, אשר הציג את אופקי גלילה כרטיסי הרעיון.

בכל מקרה, ברגע שלקחת את כל זה, תראה את הצבע משתנה האחורי של הטלפון. זה באמת לוקח את שיפוע שיגעון לרמה חדשה לגמרי.

https://platform.twitter.com/widgets.js

כדי לסכם את הפרטים. אנו יכולים לראות את התמונות האלה וגם וידאו קצר, יש מצלמה ענקית להעלות את זה רק נראה הבית חיישן אחד על הגב, אפשרי חיישן טביעות אצבע, תחת, חור אגרוף selfie cam בתצוגה. למרות אורכו, הטלפון נראה די קטן לעומת מה שנחשב לזרם המרכזי באופן זה היום, age.

זה נראה חיוני הוא מקבל מוכן לזעזע את הנייד העולם בעתיד הקרוב – או לפחות לנסות. אנחנו מניחים את המכשיר הזה יהיה ייחודי נקודת המכירה זה לא הראה את התמונות האלה, כי אחרת זה עלול להיות קשה למכור רק על סמך כמה שונה בצורתו פקטור לעומת כל דבר אחר שם בחוץ. בתקווה פרטים נוספים ייחשפו בקרוב, אז השארו בשביל זה.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.