מוטורולה מאקרו אחד debuts עם מאקרו מצלמה, הליו P70

מוטורולה מאקרו אחד debuts עם מאקרו מצלמה, הליו P70

את מוטורולה מאקרו אחד היא האחרונה מוטו המצלמה של בעלי ערכות על-נושא ההרכב, וכפי שאתה יכול לראות לפי השם שלו, הייחודי מיומנות צילום מאקרו. בעוד רוב מוטו משפחה אחת מורכב של שנות ה-ריינג ' רס, זה רמת רישום של הטלפון (E-series אחד של זום G-series, אם תרצו).

Motorola One Macro goes live on Flipkart, features macro on triple rear camera

חזרה על מאקרו – מצלמה זה יכול להתרכז ממקומות קרובים כמו 2 ס " מ (מתחת ל-1”) ומשתמש חיישן 2MP עם 1.75 מיקרומטר פיקסלים. כאשר מסגור מאקרו ירה, זכור כי כאשר אתה עומד כל כך קרוב subbject לך טבעי בוקה (לא עיבוד תמונה צורך).

עבור זריקות רגיל, הטלפון חבילות 13MP המצלמה הראשית (f/2.0 עדשה, 1.12 מיקרומטר פיקסלים), אשר יכול להקליט וידאו 1080p ב-60fps (ו איטי 120fps-מו). יש לייזר AF מערכת לעזור עם המוקד.

Motorola One Macro goes live on Flipkart, features macro on triple rear camera

בנוסף, 2MP עומק חיישן קופץ על צילומי דיוקן. אמנם אין עדשת טלה על מודל זה, Hi-Res מצב זום ערימות מסגרות מרובות כדי לשפר את איכות זום דיגיטלי.

מוטורולה מאקרו אחד כולל 6.2” מסך LCD עם 720 x 1,520 רזולוציה px ו-19.5:9 aspect ratio. זה בתי 8MP selfie המצלמה (f/2.2 עדשה, 1.12 מיקרומטר פיקסלים) בתוך waterdrop מעולה.

הטלפון הוא מופעל על ידי מעבד MediaTek Helio P70 השבבים, אשר צריך לבוא כדי לסגור את הביצועים של ה-Snapdragon 675 (המשמש זום אחת ואחד פעולה), בזכות ארבעה Cortex-A73 ליבות (ארבע A53) יחד עם מלי-G73 MP3 GPU.

Motorola One Macro
Motorola One Macro


מוטורולה מאקרו אחד

אחד מאקרו מוגדר עם 4GB של זיכרון RAM ו-64GB אחסון, שבו אתה יכול להרחיב באמצעות היברידית חריץ כרטיס – הבחירה היא בין שני ננו-סימס או ננו-SIM + microSD.

כמו כן, למרות ה “אחד” את השם, זה לא אנדרואיד טלפון אחד. הוא פועל שמלה גרסה של אנדרואיד 9 פאי. במונחים של תמיכת תוכנה, עדכון לאנדרואיד 10 הוא הבטיח במשך השנה ו-2 שנים של תיקוני אבטחה.

את הסוללה יש 4,000 mAh קיבולת יחול על USB C-במהירות של עד 10W (ויש 10W מטען כלול בקופסא). מוטורולה טוענת את הסוללה טוב 2 ימים של שימוש יומיומי. השני יותר רחב יציאת 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק.

Motorola One Macro
Motorola One Macro
Motorola One Macro


מוטורולה מאקרו אחד

מוטורולה מאקרו אחד משגרת בהודו הראשונה – זה זמין כמו היום כמו Flipkart בלעדי. יש רק גרסה אחת לעת עתה, 4/64GB בחלל כחול.

עולמי שיגור יעקוב – מביא את הטלפון אירופה, אמריקה הלטינית וארה " – ב-24 באוקטובר. את הזמן המדויק מסגרות תתבצע לכל אזור בנפרד.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.