אפל מתכננת לבנות משלו 5G מודם ב 2022-iphone

אפל מתכננת לבנות משלו 5G מודם ב 2022-iphone

אפל קנו את המידע המודם של עסקים מוקדם יותר השנה בניסיון לפתח עוד פיסת החומרה שלה בבית מבלי להיות תלויים שותפים שלהם בקצב של מחקר ופיתוח. יש עדיין הרבה עבודה לעשות עד שזה יקרה למרות מבפנים המקור חשף כי אפל 5G המודם הוא לא בא כדי iPhones לפני 2022.

Apple plans to build its own 5G modem in 2022 iPhones

הנוכחי ספק השבבים עבור אפל הוא Qualcomm, ואת סן דייגו צ ' יפ יצרן הבטיח זה יהיה לספק 5G מודמים למשך שנה-iphone. עם זאת, בהתחשב שנה קשה שתי החברות היו, נלחם בבית המשפט על ורישיונות הרשלנות, אפל רוצה להמשיך לבד. זה התחיל משלו R&D צוות RF מודמים וצ ' יפס, אשר, לא במקרה, מבוסס באותה עיר בקליפורניה כמו קוואלקום של HQ – סן דייגו.

עם זאת, המקור גילה כי 2022 הוא אופטימי היעד. גם אם הייצור נעשה בזמן, צריך להיות זמן נתון לבדיקה, אופטימיזציה, הסמכה כדי להבטיח תאימות עם סטנדרטים בינלאומיים, כמו גם המקומי FCC.

Apple plans to build its own 5G modem in 2022 iPhones

אפל בעיקר רוצה להיות משולב 5G המודם SoC כדי להפחית את צריכת חשמל, למרות מהיר חברת מקור אומר קופרטינו סביר יותר ליצור שני הרכיבים בנפרד עבור 2022 iPhone, בזמן משולב פלטפורמה מגיעים רק בשנת 2023, למרות כוכב הרכישה כי אפל עשה – הוא חטף Esin Terzioglu מבית קוואלקום, איפה הוא היה סמנכ " ל הנדסה.

Apple plans to build its own 5G modem in 2022 iPhones

לשם השוואה, סמסונג חשפה את מעבד ה-Exynos 980 משולב עם 5G מודם באוגוסט צריך להופיע טלפונים חכמים עד סוף השנה, בעוד Huawei כבר למכור את חבר 30 5G מט 30 Pro 5G עם משולב קירין 990 5 גרם ערכת השבבים.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.