הערה Meizu M1 משיקה בהודו ב-20 במאי

הערה Meizu M1 משיקה בהודו ב-20 במאי

בדיוק כמו שאנחנו אמרתי לך לפני כמה ימים, היום Meizu באופן רשמי הודיעה על כניסה לשוק ההודי. החברה הסינית כבר להקניט את זה מאז מארס, אז זה טוב לראות סוף סוף דברים מתחילים לקרות.

המכשיר הראשון באופן רשמי, נמכר על ידי Meizu את היבשת הוא M1 Note זה היה הראשון שנחשף בינואר הקרוב. הטלפון החכם יהיה ללכת על "פתח " מכירת" ב-20 במאי ב-2 בערב, זמן מקומי.

Meizu הבלעדי של הקמעונאי השותף הודו היא אמזון, כפי שאתה יכול לראות על פי פרסומי תמונה לעיל. על ידי השימוש במילים "פתח המכירה" אנחנו אוספים את השחרור הזה לא דורש הרשמה מראש, וזה מה מתרחש בדרך כלל עם Xiaomi מכירות. מצד שני, לא ברור כמה M1 Note יחידות Meizu יהיה זמין בעוד כמה ימים, גם אם זה יהיה למכור מהר או לא.

מעניינת העובדה היא כי Meizu, אמזון החליטה מכריז על המחיר בו ה-M1 Note יוצע בהודו. כפי המכירה מתחילה בעוד יומיים, אנחנו נגלה את זה בקרוב, אבל זה עדיין קצת מביך להשאיר את זה מחוץ כזה מבוא.

M1 Note תכונות 5.5 אינץ ' 1080p מסך מגע, מצלמה 13 MP מצלמה אחורית עם פלאש LED הכפול, 5 חבר פרלמנט קבלה סנאפר, 3,140 mAh. ליד ההגה, אנחנו יכולים למצוא את MediaTek MT6752 המתגאה 1.7 GHz אוקטה ליבות Cortex-A53, מעבד בעזרת 2GB של זיכרון RAM. זה פועל אנדרואיד 4.4.4 KitKat מתחת Meizu עצמו Flyme OS 4.0.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.