אפל $930 מיליון המשפט זכיות מבית סמסונג מופחת

אפל $930 מיליון המשפט זכיות מבית סמסונג מופחת

סמסונג ואפל היה קשור בבית המשפט הסאגה של די הרבה זמן עכשיו. שני טק הטיטאנים שומרת המשפטית שלהם עסוק עם כל מיני הפרות של זכויות יוצרים ו פטנט חליפות, אבל רק מעטים יכולים להתאים את קנה המידה של המפורסם 2012 החליפה.

אם אתה לא זוכר בדיוק מה היתה כל המהומה, חזרה בשנת 2012, בקופרטינו, הגיש תביעה על הפרת זכויות יוצרים תביעה נגד סמסונג על כמה מן המכשירים שלהם, באותו זמן. לאחר ארוך ומפרך קרב משפטי, אפל לא פחות מ-930 מיליון דולר פיצויים. חדש פסיקת בית המשפט, לעומת זאת, הפך חלק בסדר.

בארה " ב המשפט לערעורים של הפדרל מעגל בוושינגטון, קיבל את רוב פסק הדין המקורי, מבוצע על ידי בית המשפט בסן חוזה, קליפורניה, אבל הורה כאמור בית המשפט לשקול $382 מיליון בסדר, הוענק ל "שמלת סחר דילול". מסתבר, חלק של אפל התיק היה מבוסס על טענות של פגיעה לא רשמי "שמלת סחר", כי ארה " החברה שימוש.

המונח עצמו מתייחס בדרך מוצר מוצג. זה עשוי לכסות את חומרי קידום מכירות, אריזות כזה, אבל הדבר החשוב הוא, על פי הגדרה, זה לא חשוב, כל פונקציונלי חלקים של מוצר נתון. אז זה נועד לשם הצגה בלבד. אפל, לעומת זאת, היה באמצעות קווים מסוימים, אמר המסמך, כמו – "מלבני מוצר עם ארבעה שווה לעגל פינות" ו "שטוח, ברור משטח המכסה הקדמי של המוצר" ביחס Samsung הנוכחי של מכשירים ניידים, כלומר ה-Galaxy S ו-Nexus S.

על בסיס, חלק בסדר הייתה הפוכה. כתוצאה מכך, בית המשפט הציל Samsung חלק גדול של היישוב. זה, עם זאת, זה לא אומר שזה חוקי החוויה הקשה בין שתי החברות הסתיים, רחוק מזה. ב-2013, אחרי אפל הצליח לשכנע את בית המשפט לעניינים איסור ממכירת הנאשם הטלפונים של סמסונג בארה " ב, הדבר התדרדר. הסדר מחוץ לבית המשפט לא הגיעו ואת קופרטינו ענק המשיך הקובץ החדש תביעה כנגד מכשירים חדשים, כמו ה-Galaxy S3.

אז, כמו שאומרים, הקרב הזה הולך לאפל, אבל המלחמה רחוקה מלהסתיים. או אם לא זה צריך להיות מתוח יותר היא אחרת לגמרי, שאלה. ואם אתה באמת נלהב לקרוא את צו בית המשפט עצמו, את הטקסט המלא נמצא את המקור השני הקישור.

מקור 1 | מקור 2 | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.