שארפ חושפת Aquos Crystal 2 עם גדול יותר, לוח-פחות תצוגה

שארפ חושפת Aquos Crystal 2 עם גדול יותר, לוח-פחות תצוגה

שארפ היא חזרה עם יורשו לוח-פחות Aquos Crystal שנות ה-ריינג ' ר של שנה שעברה. חד Aquos Crystal 2 מגביר את מסך בגודל 5.2", מוסיף בסיסי איטום נייד הארנק תמיכה. הטלפון יבצע על Softbank ביפן באמצע יולי, זה לא ברור מתי זה יהיה לקפוץ מעל את בנו.Sharp Aquos Crystal 2

ה-Aquos Crystal 2 מביא יותר לתצוגה (S-PureLED), אבל שומר על רזולוציה של 720p. הטלפון קיבל קצת יותר גדול – 136 x 71 x 11mm, 154g – מאז שארפ לא יכול באמת להפוך את מסך גדול יותר על חשבון של הלוח כפי אין הרבה לוח לדבר.

זה אומר דברים כמו selfie המצלמה (2.1 MP במקרה זה) צריך להיות עבר מתחת למסך. המצלמה העיקרית היא עדיין 8MP היורה, אבל הקריסטל 2 מגיע עם יותר RAM (2 GB) אחסון נוסף (16GB). זה מופעל על ידי אותה ערכת שבבים Snapdragon למרות.Sharp Aquos Crystal 2

את הטלפון יש כמה איטום, מספיק כדי לשרוד מתזים אבל לא לטבילה. תוספת מעניינת היא אחיזת הקסם, חיישן בצד של המכשיר לזהות נגיעות.

קישוריות כולל LTE, HD Voice, 2.4 GHz, Wi-Fi b/g/n, NFC, mobile wallet מערכת 1-seg טלוויזיה ניידת. למרות הגדלת גודל קיבולת הסוללה לא מש ממקומו, עדיין 2,030 mAh. עם זאת, חדה בתביעות החדשות לוח התצוגה יותר כוח יעיל בזמן גם להיות בהיר יותר.

מקור (ביפנית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.