שלושה צבעים חדשים עבור Droid Turbo יהיה ב-28 במאי

שלושה צבעים חדשים עבור Droid Turbo יהיה ב-28 במאי

של מוטורולה דרואיד טורבו עבור Verizon עדיין העליון של הקו מציע, אפילו לפי הסטנדרטים של היום. ובזמן זה לא פועל אנדרואיד Lollipop עדיין (למרות שהוא אמר כדי לקבל עדכון לגרסה 5.1 ישירות), יוצע בשלושה צבעים חדשים מתחילים ב-28 במאי.

זו לא הפעם הראשונה ורייזון ו-Motorola השיקו חדש וריאציות צבע עבור Droid Turbo, אז זה הופך להיות משהו של מסורת. כך אמר הבעלים של המכשיר היו מעדיפים כנראה תוכנת תמיכה כדי להיות טוב יותר.

בכל מקרה, בתמונה מעל אתם יכולים לראות את כל שלוש גרסאות חדשות. 'הבסיס' גירסה צבע אפור ניילון בליסטי בכל המקרים, מה השינויים הם מתכתי הבהרה. אתה יכול לבחור מתוך מתכתי כחול, כתום מתכתי, מתכתי ויולט עבור אלה מבטאים.

את אפשרויות חדשות יהיו זמינים ב-28 במאי באינטרנט וגם ב-Verizon חנויות. כדי לתפוס את אחד מהם, אתה צריך לשלם $499.99 אם אתה רוצה לשלם "מחיר מלא מחיר". אחרת, אתה יכול לבחור את קצה התוכנית, לשלם כלום מראש, לאחר מכן על ידי 24 תשלומים חודשיים של $20.83.

לזמן מוגבל, Verizon מציע 150 דולר או יותר אם אתה למחזר את הטלפון הישן שלך (אשר חייב להיות במצב עבודה) ולרכוש את הדרואיד טורבו על הקצה התוכנית. אם אתה תביא את הטלפון שלך Verizon ו להפעיל את טלפון חכם חדש על הקצה, אתה יכול גם לקבל שטר של 100 דולר אשראי בתוך 2-3 מחזורי חיוב.

ה-Droid Turbo מודלים מתגאה הצבעים החדשים יהיה אותו internals כמו כל הגרסאות האחרות. אז אנחנו מדברים על 5.2 אינץ ' תצוגת QHD, 21 MP מצלמה אחורית, 2 MP selfie cam, Qualcomm Snapdragon 805 שבבים עם 2.7 GHz quad-core Krait, 3GB של זיכרון RAM, ו-3,900 mAh.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.