אנדרואיד מ ' לכאורה להוסיף תמיכה מקורית עבור סורקי טביעת אצבע

אנדרואיד מ ' לכאורה להוסיף תמיכה מקורית עבור סורקי טביעת אצבע

אחת הסיבות לחוסר נוכחות נרחבת של סורקי טביעת אצבע על מכשירי אנדרואיד, היא חוסר תמיכה מקורית ב-Android, relegating זה פשוט פותח את הטלפונים שבו הוא נוכח. אבל זה עלול להשתנות בקרוב.

על פי BuzzFeed ו-Ars Technica, ייתכן ש-Google הודיעה על תמיכה סורק טביעות אצבע באנדרואיד מ ' ב-i/O 2015. למרות שהחברה סירבה להגיב על זה. Ars Technica מצאתי מבצע ב AOSP לנקסוס 6 עבור חיישן טביעות אצבע, אשר גוגל כבר עובדת על בצד התוכנה. נקסוס 6 היה גם אמור להיות לו חיישן טביעות אצבע אבל לדברי מוטורולה, לשעבר מנכ " ל דניס וודסייד, אפל קנתה את אחד חברה טובה שגרם האלה.

עם ילידים סורק טביעות אצבע תמיכה במערכת ההפעלה, כל האפליקציות יכול לנצל את זה ולהשתמש בו עבור אימות. אתה תהיה מסוגל להשתמש בו בשביל לשחק רכישות בחנות, או ארנק Google אימות, או עבור אפליקציות כמו 1סיסמה, Authy, Dropbox, OneDrive, Simplenote, או כל אפליקציה אחרת, זה מאפשר לך להשתמש ב-נעילת קוד גישה, כיום השימוש זיהוי מגע על iOS, אתה יכול להיות בשימוש עם סורק טביעת אצבע אם הם מוסיפים תמיכה ב-Android.

כרגע מאוד כמה מכשירי אנדרואיד יש סורק טביעת אצבע, רק לאחרונה Galaxy S6 ו-S6 edge שיישם את זה בדרך הנכונה, אבל אנחנו יכולים לראות מכשירים נוספים בעתיד, אם גוגל תחליט לכלול אותו ב-Android מ.

מקור 1 • מקור 2 • באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.