ייעודי אפל iOS 9 גרסה יתמקד מבוגר חומרה

ייעודי אפל iOS 9 גרסה יתמקד מבוגר חומרה

על פי דיווח ב – 9to5Mac, הקרובה iOS 9 תציע גרסה ייעודית עבור בוגרים תפוח חומרה. את קופרטינו ענק צפויה לחשוף את המנהיג הבא איטרציה של מערכת ההפעלה הניידת שלה במהלך WWDC בתחילת החודש הבא.

“ליבת” גרסה של iOS 9 עבור מכשירים ישנים יותר לא יכול להציע את כל התכונות שבו מן המניין אח מכיל. עם זאת, זה יאפשר הזדקנות מכשירים אפל כגון iPhone 4s ו – iPad mini להישאר רלוונטי קצת יותר.

אפל, לכאורה, להוסיף את תכונות ה “ליבה” גרסה של iOS 9 עבור מכשירים ישנים יותר רק לאחר בדיקה יסודית. בעבר, החברה ניסתה לפתח גרסה של iOS ולאחר מכן להסיר תכונות כדי לגרום לזה לעבוד על המורשת חומרה.

IOS חדש לשחרר גם תכונה תגברו את האבטחה. תכונה חדשה המכונה “חסר שורשים” יעביר iCloud הצפנת קבצים של אפל אפליקציות. זה יהיה גם למנוע תוכנות זדוניות, לשמר מידע רגיש, ולעשות iOS קשה יותר jailbreak.

Apple iOS 9 תתמקד ליטוש את חוויית המשתמש הכוללת בעיקר באמצעות מתחת למכסה המנוע אופטימיזציות. קופרטינו אמר לקחת את אותה גישה עם שחרורו של גרסת OS X. האחרון הוא אמר לצבור פקדים מהירים דומים לאלו שנמצאו ב-iOS של אפל.

חדש חדש גדול iOS שחרור עבור התקנים מדור קודם יהיה בהחלט פונה לבעלים של מבוגרים אפל חומרה. למרבה המזל, אנחנו לא צריכים לחכות זמן רב כדי לברר מה ה “ליבה” – iOS 9.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.