נגד כיוון השעון: מוזר טלפונים מכל רחבי העולם

נגד כיוון השעון: מוזר טלפונים מכל רחבי העולם

נגד כיוון השעון הוא מהדורה שבועית זה מספר רגעים גדולים נייד ההיסטוריה טק, אבל השבוע החלטנו לסובב את העניינים קצת. מצאנו את אלה מוזר, מכשירים, אולי אתה לא זוכר אבל יגרום נהדר המוצגים במוזיאון של קוריוזים.

נדלג מעל יחסית ידוע המאמצים כמו סימנס Xelibri סדרה ו Nokia הפוסט-מודרנית עיצובים.

Sharp Aquos טלפון היברידית 007SH

עם שם זה יכול להיות שייך או מרגל או מפלצת, 2011 הטלפון מן חד היה נכון מוזרות. זה היה היפוך טלפון (זוכרים את אלה?) זה רץ אנדרואיד 2.3 עוגיות זנגביל. זה היה עמיד למים, היה קטן OLED משני המסך.

Sharp Aquos טלפון היברידית 007SH

המסך הראשי היה 3.4." משקפיים חינם 3D תצוגה עם 480 x 854px רזולוציה. את הטלת מצלמה על הגב היה 16MP היורה זה יכול להקליט וידאו 720p, לא רע עבור 2011. כל העניין היה די עבה וכבד כמו שאתה יכול לדמיין.

Fujitsu LOOX F-07C

באותו שבוע Fujitsu השיקה מפלצת היברידית משלה, צד-סליידר עם מקלדת QWERTY. זה יכול dual-boot של Windows 7 ו-Symbian, שילוב מוזר, אכן, כי אתה יכול להשתמש בו על 4" 1,024 x 600px מסך אטום מעבד עם 1GB זכרון RAM.

Fujitsu LOOX F-07C

את מערכת ההפעלה Windows מאותחל מ 32GB SSD ואתה גם יש לי 2GB בכרטיס microSD המותקן מראש, כדי להיות בשימוש על ידי סימביאן (כמו מערכת ההפעלה של מיקרוסופט היה שימוש בלעדי של SSD). זה עולה חדה, להטות את הכף בבית 218g.

KDDI iida סרגל המידע A01

יפן היא מכרה זהב עבור מוזר טלפונים, כי באותו שבוע זה הגיע. אנחנו חייבים להודות זה באמת נראה ממש מגניב – עיצוב צבעוני עם עבודת-יחד נראה, ממשק משתמש מותאם אישית התואמים את החזון, טוב 3.7 אינצ ' מסך qHD, ואז שוטפים אנדרואיד 2.3 Gingerbread גרם קריר מציע.
KDDI iida סרגל המידע A01

זה היה נייד הארנק פונקציה ב-2011 (היי-Google ו-Apple), אפשרות עבור תיק עור מדי. למרות צבעוני לטקס מקרים שונים מדבקות להתאים את הדמות של הטלפון יותר טוב. אנחנו רק רוצים לשאול – מי ממציא את השמות האלה?

ורסצ ' ה ייחודי

עור האחורי מובלט עם סימן מסחרי מדוזה לוגו, טלפון צרח "יוקרה" הכי חזק שהיא יכולה. היה 18K זהב צהוב לסיים, קרמיקה או בעבודת יד לכות מכוסה הגוף, ספיר קריסטל נשמר 3" מסך מגע.

הייחודי פותח במשותף עם LG, מי פתחה את KE850 פראדה, מסך מגע טלפון, שהושק לצד אייפון אבל מעטים זוכרים. בכל מקרה, אנחנו כנראה LG יש עניין מותגי אופנה.

Bang & Olufset שלווה

אם משהו מוזר טלפונים היו יותר נפוץ באותם ימים. הדרך חזרה בשנת 2005, היה זה עיצוב נסיגה זה לא הצליח להחליט אם הוא רוצה להיות היפוך טלפון או טלפון חוגה. עוצב על ידי דיוויד לואיס עבור ידועים אודיו החברה ערכה מסיבית €1,000 מחיר.

זה הלך עד €1,100 אם אתה רוצה DECT אביזר. אולי אנחנו צריכים להסביר – DECT הוא הטכנולוגיה בשימוש על ידי אלחוטי לטלפונים קוויים, אשר בשלב זה מרגיש כמעט עתיק, כמו את טלפון החוגה.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.