משלוח חינם אנימציה תלת ממדית / 3 d יופי wristbands / ירכיים משטח עכבר זהב צל

משלוח חינם אנימציה תלת ממדית / 3 d יופי wristbands / ירכיים משטח עכבר זהב צל

49.06 41.69

זמינות: במלאי

משלוח חינם אנימציה תלת ממדית / 3 d יופי wristbands / ירכיים משטח עכבר זהב צל

תיאור מוצר

תיאור :

העכבר בחלק התחתון של החומר הוא pu , הוא נפתח יש לו מפעל עם ריח גומי קל , ואיטום על השקית מול , קשה להימנע קצת ריח כאשר רק נפתח במקום מאוורר יבש יהיה הרבה יותר טוב .

גודל רוחב משטח עכבר : 260 * 210 ( מ"מ )

אודות משלוח :

1 . ספינה על ידי סין פוסט . בדרך כלל צריכים בערך 10 - 35 ימי עסקים .

2 . אנו שולחים לכל עולם מלבד apo כתובת fpo / . כל הפריטים יהיו מסודרים משלוח תוך יום עסקים אחד לאחר התשלום פינה .

3 . ספינה על ידי תקן דרג שטוח שירות משלוח , תחת נסיבות רגילות , . ברוב המקרים , שילוח בינלאומי לוקח בערך 10 - 25 ימי עסקים ( כמעט 1 חודש ) . אנחנו מנסים כמיטב יכולתנו כדי לספק לך הכי אמין , במחיר סביר דרך של שירות משלוח . אבל לפעמים משלוח בינלאומי הוא תלוי במידה רבה על המנהגים המקומיים ולאחר השירות . אם אתה לא מקבל את הפריט שלך בזמן , אנא פנו אלינו באופן מיידי לקבלת סיוע נוסף . אנחנו נהיה אחראים לכל נזק או הפסד שנגרם בתהליך המשלוח .

הערה מיוחדת :

ייתכן שיש כמה הבדלי צבע בין פריט האמיתי ותמונה , בשל אור ותצוגה . אנא בטובך להבין . תודה !

אודות returens :

אם הפריט פגום , אתה יכול לחזור להחזר או החלפה תוך 14 ימים לאחר שקבל . buyer צריך להיות אחראי עבור עלות משלוח על פריטים מוחזרים . we יהיה להחליף לאחד טוב על זמינות המלאי , או להפוך את החזר .

צור קשר :

1 . אם יש לך שאלה , אנא פנה אלינו באמצעות דואר אלקטרוני / trademanager . תשובה תוך 24 שעות ( זמן עבודה בימים שני עד יום ראשון ) .

משוב :

מאז גב ההזנה שלך הוא מאוד חשוב להתפתחותו של העסק שלנו , אנו בכנות מזמינים אתכם להשאיר p o s i מופרזת להאכיל חזרה עבורנו אם אתה מרוצה מהמוצר והשירות שלנו . זה פשוט ייקח אותך דקה 1 . אני ? אעזוב הזנת itive o p s בחזרה אליך מדי . ואם אתה לא לספק עם הפריט כאשר אתה מקבל את זה , אז pls דון ? תדאג , יהיה לך pls קשר איתי לפני שעזבתי להאכיל בחזרה , ואני ? אתן לך פתרונות משביעי רצון .

תודה על מבט !

ביקורות על מוצרים