מבצע

המכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמוד

39.48 35.52

זמינות: במלאי

קטגוריה: .

המכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמוד

Product Description

לפרטים
תואם מותג אוניברסלי
מספר הדגם. RM-BR03
מטען לא
מותג "רימקס
חומר פלסטיק
מחזיק רכב כן
אופניים הולדר לא
יש רמקול לא
שם נייד פתח סוגריים.
מודלים תואמים עבור טלפון נייד מתחת 6.0 אינץ
תכונות פתחי סוגריים.
Retailed החבילה כן
משקל ברוטו 0.2 ק " ג
Accessaries לא
צבע שחור + צהוב
מתכוונן כן
הגדול ביותר אורך הזרוע 10 ס " מ
"רימקס אוויר לרכב Vent Mount Bracket
עם הקמעונאי קופסא מתנה
תמיכה Mobilephone מתחת 6.0 אינץ

המכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמודהמכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמוד

הודעה על הקונים

1. פרטים אלה חייב להיות מפורט ונכון: שם מלא, כתובת, כתובת דואר, מספר טלפון או Mobilephone מספר.

2. רוב ההוראות שלהלן USD5.0 יישלח על ידי סין פוסט רגיל מנות קטנות, אשר לא יכול להיות במעקב. אנו מבטיחים 60days עבור כל החבילה, כאשר לא ניתן לקבל את החבילה שלנו להבטיח זמן, אנא צור איתנו.

3. אנו שומרים את הזכות לשנות את חבילות ואביזרים עבור כל באינטרנט מוצרים, בבקשה לאשר איתנו לפני ההזמנה בעת הצורך.

4. אנחנו יכולים להפחית את להכריז על ערך עבור המשלוח, אבל אנחנו לא יכולים לשאת כל מיני סוגים של המכס מס שנגרם במדינה שלך. אנא צור קשר איתנו לפני המשלוח, כאשר יש לך דרישות מיוחדות, תודה.

5. אחרי לאשר את הקבלה, עזוב אותנו 5 כוכבים משוב ולשתף photoes יקבלו הזדמנות לזכות USD2.0 קופונים. ברוכים הבאים מסת הזמנות, אספקה תחרותית במחירים הסיטוניים.

6. הרווח שלך הוא מוגן על ידי Aliexpress, תקשורת טובה תעזור לכם וגם לנו לפתור בעיות בקלות. אנא צור איתנו ראשית, אנו נשיב לך תוך 24 שעות. מאחל לך ליהנות oversea קניות.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

להיות הראשון לסקור: “המכונית אוורור, הר-טלפון נייד בעל 360 מעלות סיבוב יציב סוגר את הידיים חינם נהיגה בטוחה אנכיים מקבילים ניידים לעמוד”