מבצע

Product Description

לפרטים
מותג idaminilab
מספר הדגם. minilab חלק
החבילה לא
A070919 Noritsu minilab חלק סין גרם
בבקשה לקרוא את הדברים הבאים לפני ביצוע ההזמנה:
אנו מספקים ברחבי העולם, אם זה מראה השליח לא הספיקו להגיע למדינה שלך,
או אם אתה צריך משהו זה לא מראה על האינטרנט,אנא פנה אלינו.
או אם אתה צריך לקנות כמה פריטי סדר אחד,
אתה יכול ליצור איתנו קשר לשליחת קישור או לשנות שליח עלות.
ואת המחיר אינו כולל מסי.
אנחנו לא נקבל שינוי או להחזיר את הסדר מאז לאשר,על כל ההבדלים עבור כל אצווה של מוצר, או את המפעל לשנות את החומר,צבע,עיצוב או אריזה של מוצרים.אנחנו לא מקבלים החזר על כל סטייה סבירה כולל גדלים,כל עוד לא הספיקו להשפיע על השימוש בו. וכמה חלקים יש ייחודית אצווה לא. עבור כל prduct בעיקר על ה-IC, אבל הפרמטר ומוצרים דומים, אנא שימו לב
או אם יש לך שאלות, אנא פנה אלינו לפני שאתה מזמין.
התמונה היא רק עבור הפניה,בבקשה להפוך את אובייקט כסטנדרט.והצבע עשוי להיראות מעט ההבדל עבור אור בעיה.כאשר אנו מזכירים ב, סין, את החומר ואת איכות וכו'. לא בדיוק כמו הדבר האמיתי, רק מחליף אחד, אבל זה יעבוד בסדר
התנאי עבור כל פריטים בשימוש שונה, אולי לא בדיוק אותו הדבר כמו התמונה באינטרנט, אבל יהיה לנו להבטיח זה עובד טוב. זה מאפשר כמה סימנים או אחרים פגמים קטנים עבור פריטים בשימוש על זה כמו scrath לשימוש רגיל.
כאשר מתייחסים אחריות סחורות או תיקון מוצרים, אנחנו רק האחראי לתיקון לשימוש רגיל, לא כולל עמלות אחרות כמו מס או שליחים עלות וכו'.
לפעמים אם אנחנו לא לנו מספיק מניות בשביל סין במוצרים, אנו עשויים לשלוח מקורי אחד או יפן שבוצעו במקום, ואנחנו לא מקבלים מחלוקת או להחזיר מוצרים עבור זה.
עבור כל סחורה לספק ברזיל, המדינה צריכה מזהה המס שלך לא.(מלבד לשלוח ב-EMS), אז אנא בטובך להודיע המס לא. כאשר אתה מבצע הזמנה איתנו.
רוסיה מדינות, צריך את שמו המלא של המקבל, ואת הסחורה יכול להיות deliverd על ידי EMS /סין הודעה דואר /EUB בלבד, שים לב.
יש לנו את הזכות לא לקבל תמורת סחורות מאז ההזמנה לאשר,אז כדאי לוודא לפני שאתה למקם את הסדר. אם אנחנו לא יכולים ליצור קשר עם הקונה באמצעות דואר אלקטרוני,הודעה,להתקשר וכו'. לאחר ההזמנה, אנו בוחרים את הדרך שבה אנו חושבים, עדיף לשלוח את הסחורה.
אנו מציעים מגוון רחב של minilab חלקים Noritsu,פוג ' י,konica אחרים סין עשתה minilabs, כמו doli,tianda,סופיה minilab.
המוצרים העיקריים כוללים:
1. Noritsu / פוג ' י /סין עשתה minilab המכונה
2. המקורי,סין עשתה & נהג minilab חלקי חילוף
3. minilab ואביזרים minilab צרכי
4. שירות תיקון, כגון minilab לייזר, אום,PCB, אספקת החשמל וכו'.
5. הדיגיטלי המוביל Noritsu/פוג ' י/Konica אחרים minilabs
6. LCD ו-LCD הנהג ביותר המותג של minilabs.
סקייפ: idaminilab
טל: 0086 18376713855
וונדי
המוצרים שלנו כוללים:
minilab,noritsu חלקים,פוג 'י גבול החלק,fotolab,photolab חלקים,פוג' י פילם הגבול,צילום גימור אספקה,הדפסה דיגיטלית,Noritsu minilab,photolab חלקי חילוף,פיתחנו תמונות במעבדה,צילום התמונה CENTREEFLM200al48,ideo כרטיס(gpe lcd.4.2),צילום המסיימים,סרט עיבוד מעבדה,פיניש,פוג 'י minilab,photolab,מעבדת הצילום,צילום לפתח,צילום iamging מעבדה,צילומי מעבדה,צילומי עיבוד,הדמיה דיגיטלית fujifilm serice,noritzu,noritsu,noritu,Konica minilab,דיגיטלי, מכונת צילום,סרט מעבדה,שעה מעבדת הצילום,לא-ritsu,noritsu qss,nuritsu,פוג' י הגבול לייזר,fujifilm הגבול,Doli minilab,שעה אחת תמונה ציוד מעבדה,צילום צבע מעבדה,צילום דיגיטלי, מעבדה,noritsu כחול,פוג ' י גבול,סופיה minilab,צילום דיגיטלי, מעבדה,תמונת סיום,תמונת הדמיה,צילום מעבדה & Studio,nortisu,פוג 'י הגבול אום,אום הנהג,tujing minilab,מעבדת הצילום אספקה,צילום סטודיו,צילום ציוד,צילום,אספקת photofinish'photofinishing הקמעונאי,פוג' י הגבול סורק,אום נהג תיקון,xiaoniu minilab,מעבדת הצילום,מכונת photograpc סטודיו,צילומי ציוד,פוג 'י גבול דיגיטלי,Noritsu אום הנהג,ד" ל minilab,צילום ציוד מעבדה,צילומי מעבדה,צילום-מעבדה,noritsu koki qss,פוג ' י אום הנהג.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

להיות הראשון לסקור: “A070919 Noritsu minilab חלק לסין גרם”