מבצע

אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9" מחשב כף יד המקרה מסתובב מחזיק מגן העור

84.24 62.32

זמינות: במלאי

קטגוריה: .

אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9" מחשב כף יד המקרה מסתובב מחזיק מגן העור

Product Description

לפרטים
תבנית סוג מוצק
סגנון אופנה
סוג קיפול Folio
תכונה חסין זעזועים,אנטי אבק.
חומר PU
החבילה כן
אורך 21 ס " מ
רוחב 14 ס " מ
תואם מותג עבור אפל iPad
מודל תאימות Apple iPad Mini 4
מספר הדגם. אווה
יישום גודל מחשב נייד אחרים

אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9" מחשב כף יד המקרה מסתובב מחזיק מגן העור

מחוספס האבולוציה
מחפש רמה אחרת של משתמש מחשב הלוח שלך אז לא נראה יותר. קח את לוח גלישה לרמה הבאה עם הגנה מפני מים, לכלוך, או אפילו טיפות.

איכות גבוהה עור

עשוי ביד עבדו עמיד עור עם הארץ טון צבע חום אומרת דבר אחד: עדינה יוקרה ניגודיות של אורגניות עם באמת נוח לאחיזה, לאחר חרב אוויר קשור.

עיצוב פונקציה

המקרה הזה החתונה המושלמת של שניהם הגנה ותפקוד: לאגד את מחשב הלוח שלך באופן מאובטח כף היד שלך ולהתחיל לגלוש בזמן ב-the-ללכת או לתמוך את הלוח עם המובנה לעמוד על מצב סרט.

>>מדיניות החזרה

אם אתה לא מרוצה עם הרכישה שלך, פשוט להחזיר את הפריט אלינו תוך 7 ימים שאינו בשימוש, מצב(הקונה משלם משלוח חזרה),תוכל לבצע החלפה או החזר כספי לאחר שקיבלנו את הפריט.
>>מידע על מס יבוא
כל חבילות יהיה declaimed בתור "מתנה", להצהיר על מחיר נמוך יותר להיות מותאם אישית, אנחנו תמיד מנסים הטוב ביותר מבחינה משפטית למזער את מסי יבוא (או GST או מע " מ או מיסים אחרים).ברוב המקרים, לא מותאם אישית תעריף חובות יחול. עם זאת, אם יש, הקונה הוא אחראי אישית תעריף חובות בלבד.

אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

להיות הראשון לסקור: “אופנה חדשה שריון מגן היברידי Defender כיסוי Apple iPad Mini 4 7.9" מחשב כף יד המקרה מסתובב מחזיק מגן העור”