חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox

405.20

זמינות: במלאי

חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox

Product Description

לפרטים
מותג NoEnName_Null
מספר הדגם. yuguang
את הגודל של האור לעמוד 45cm(1.5 רגל)-75 סנטימטר(2.5 מטר)
החומר של אור לסבול. סגסוגת אלומיניום, ברזל, פלסטיק
הגודל של softbox 20"x28"/50 ס " מ x 70 סנטימטר
את קוטר מרבי של אור 21mm(0.66 רגל)

בגלל ITELLA כלל ,אז עבור מוצר זה , למרות שאתה בוחר את ITELLA לבטא הפדרציה הרוסית ,נוכל גם לשלוח את זה על ידי סין פוסט !!!

מכיל:

2x צילום סטודיו 50x70cm רך קופסא עם שקע E27

2x 75 סנטימטר סטודיו לעמוד באור

חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox

חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox

חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softboxחדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox

משלוח:

משלוח חינם ברחבי העולם , נשלח על ידי סין פוסט . בתוך 48 שעות קבלת התשלום שלך, רוב ההזמנות יישלחו. אם סין פוסט אל הספינה ללכת , נלך לפי הכתובת שלך כדי לבחור את אקספרס .

שימו לב :אם אתה רוצה לקבל את המוצר בדחיפות, אנחנו גם יכולים לשלוח את זה בדואר EMS או UPS,DHL,Fedex וכו'. אתה צריך לשלם כמה מטענים נוספים . אנא צור איתנו קשר ראשון אם אתה רוצה לשנות EMS,UPS,DHL,Fedex וכו'.

המכס:

מדינה אחרת יש מנהגים שונים כלל . אנחנו המוכר לא יכול להחליט את זה . כל הקונים צריכים לשלם את זה בעצמכם . אם אתה לא רוצה לשלם את זה , אתה יכול לבטל את ההזמנה , תודה על ההבנה שלך .

על שירות לאחר המכירה:

1.אם המוצרים שלך יש פגם או עיכוב, נא לא לפתוח ויכוח או לא להשאיר משוב שלילי, זה לא יכול לפתור את כל בעיות .אבל רק תגיד לנו, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את זה .

2.אם אתה מרוצה עם הרכישה שלך, אנחנו מאוד מקווים שאתה יכול להשאיר לנו משוב חיובי, ארבע 5-star דירוג מוכר מפורט (DSR), אשר הם בעלי חשיבות מכרעת לצמיחה של שלנו עסק קטן.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

להיות הראשון לסקור: “חדש צילום סטודיו אור ערכת תאורה צילום Softbox לעמוד באור 50x70cm softbox”