רוסית 4.3 אינץ 1080 P הכפול עדשת רכב DVR שתי המצלמה מראה הכחול Full HD H.264 140 זווית צפייה מצלמה האחורית פרודה Gsensor H236

רוסית 4.3 אינץ 1080 P הכפול עדשת רכב DVR שתי המצלמה מראה הכחול Full HD H.264 140 זווית צפייה מצלמה האחורית פרודה Gsensor H236

250.04 180.04

זמינות: במלאי

רוסית 4.3 אינץ 1080 P הכפול עדשת רכב DVR שתי המצלמה מראה הכחול Full HD H.264 140 זווית צפייה מצלמה האחורית פרודה Gsensor H236

תיאור מוצר

LCD 4.3 אינץ + מירור הכחול + עיצוב FHD 1080 P + 140 תואר זווית צפייה + מצלמה אחורית פרודה (כלול)

סוג

מכונית תצוגה כחול מראה האחורית dvr

מעבד וידאו

Allwinner A20

תצוגת

מסך LCD HD 4.3 inch

מראה

צבע כחול מראה להימנע יום והלילה

עדשת מצלמה

עדשה הקדמית 5.0MP CMOS; 140 תואר רחב זווית צפייה

אחורי מופרד עדשת מצלמה (כלול), 120 מעלות זווית צפייה רחבה.

מפרט וידאו

1920*1080 p, 1280*720 p, VGA

דחיסת וידאו

H.264 MOV

הקלטת לולאה

תמיכת הקלטת וידאו לולאה ללא תפר

זיהוי תנועה

תמיכה

שיא Vioce

לתמוך בשיא vioce סינכרוני

G-חיישן

זיהוי התנגשות triaxial 3D

סוללה

באיכות גבוהה שנבנתה בסוללת rechargerable

כרטיס TF

maxium 32 GB כרטיס TF (לא כלול)

חיבור

USB 2.0/HDMI/AV out

וידאו נעילת

תמיכת וידאו נעילה/ביטול

שומרי מסך

תמיכה

אוטומטי/כיבוי

תמיכה

חבילה כללה

מטען לרכב, אבזם, פרוד מצלמה אחורית עם כ 6 מטרים כבל (כלול)., כבל USB, מדריך למשתמשידני:

תודה לך על רכישת DVR multi-הפונקציה מהחברה שלנו. מוצר זה עושה שימוש ביצועים גבוהים שבב ומציע את וידאו בהבחנה גבוהה. את ההמשכיות של תמונות דינמיות שלה היא טובה מאוד. הוא יכול להקליט וידאו בתאורה נמוכה ולממש את הקלטת שינוי זוויתי גדולה בהבחנה גבוהה 140 °.

מדריך הוראות זה ינחה אותך כיצד להשתמש detailedly, ולספק לך מידע מפורט, כולל באמצעות, פעולה ומפרטים טכניים, וכו ' אנא קראו מדריך זה בעיון לפני השימוש והבינו באופן מלא, אנא כראוי לשמר את ידני, אנו מקווים כי המוצרים שלנו יכולים לענות על הצרכים שלך ואנחנו יכולים לשרת אותך במשך זמן רב!

מראה ולחצן פונקצית תיאור

סכמטית לחצן:

תכונות לחצן:

1. Power/פלאש אור

פונקציה אחת; התחל/כיבוי

במצב כיבוי, לחץ על לחצן ההפעלה במשך 3 שניות כדי להתחיל את המכונה, המכונה תתחיל לעבוד באופן אוטומטי. כאשר כוח על לחץ על לחצן ההפעלה במשך 3 שניות ואז המכונה תהיה לשמור את קובץ וידאו ולכבות אותו באופן אוטומטי.

פונקצית שתי; אור פלאש

במצב המתנה, מגע את לחצן ההפעלה כדי להתחיל/לסגור את הבזק האור/או להיכנס למצב האוטומטי. במצב אוטומטי, הבזק האור נשלט על ידי המצלמה בהירות של אור וחושך.

2.צילום/השמעה/תפריט/חירום נעול

פונקציה אחת; צילום

במצב המתנה, לחץ על לחצן MODE זמן קצר להיכנס למצב צילום מצב, ולאחר מכן לחץ על OK, ואתה יכול לקחת תמונה.

פונקצית שתי; פלייבק

כאשר כוח על, לחץ על לחצן MODE פעמיים כדי להיכנס מצב השמעת קובץ. לחץ על כפתור PAGE UP או PAGE DOWN זמן קצר אתה יכול לבחור את הקובץ שאתה צריך כדי השמעה, ולאחר מכן לחץ על OK והקובץ המוקלט ישחק. אם אתה רוצה לצאת לחץ על כפתור MODE.

הגדרת תפריט; שלוש פונקציה

במצב המתנה, לחץ על לחצן MODE כדי להיכנס למצב התפריט הראשי עבור setting. press דף למעלה/עמוד למטה כדי לבחור את האפשרות שאתה צריך להגדיר, ולאחר מכן לחץ על OK כדי לאשר. לחץ על לחצן תפריט לאחר ההגדרה עד יציאתו את ממשק תפריט. הדרך היא ההגדרה תחול על מצב הקלטה. מצב צילום. מצב השמעה גם כן.

פונקציה ארבע; חירום נעול

במצב וידאו, אם הרכב התנגש, לחץ על לחצן MODE זמן קצר כדי להתחיל את הפונקציה הנעולה החירום. אז זמן התאונה הראשון 10 שניות ואחרי 20 שניות יישמר קובץ מיוחד, ואת הקובץ יהיה לא מכוסה מעגלית.

3. PAGE למעלה/מיתוג מצלמה

פונקציה אחת; Page Up

הוא מסוגל יכולת דף למעלה בתפריט הגדרות ומצב צפייה.

פונקצית שתי; מיתוג מצלמה

לאחר שהצטרף את המצלמה החיצונית, החלק התחתון של המסך יופיע סמל מצלמה מה שאומר שזה זיהה את מצלמה אנלוגית, לחץ על כפתור PAGE UP זמן קצר הוא יכול לעבור בין \ המצלמה לשעבר מצלמה אחורית PIP \ ופיצול-תצוגת מסך ארבע דרכים.

4. דף למטה/MUTE/MOTION זיהוי

פונקציה אחת; Page Down

הוא מסוגל יכולת דף למטה בתפריט הגדרות ומצב צפייה.

פונקציה שתי: הקלטה קרובה

במצב וידאו, לחץ על כפתור PAGE DOWN זמן קצר כדי לסגור את ההקלטה, הימנית התחתונה של המסך תופיע סמל המיקרופון האסור. לחץ שוב, שהוא מתאושש הקלטה והסמל האסור ייעלם.

פונקצית שלוש; זיהוי תנועה

במצב המתנה, לחץ על כפתור PAGE DOWN לרגע כדי לעבור למצב תנועת גילוי. לחץ על כפתור PAGE DOWN כדי לצאת ממצב תנועת גילוי כאשר לא הקלטה.

5, וידאו/אישור/תאורה אחורית תצוגה

פונקציה אחת; להתחיל בהקלטה

במצב המתנה, לחץ על לחצן וידאו זמן קצר להיכנס למצב וידאו, לחץ שוב על כפתור וידאו להפסיק videoing.

פונקצית שני: אישור

במצב המתנה/השמעת מצב/צילום, לגעת MODE למשך 3 שניות כדי להיכנס למצב התפריט הראשי, גע PAGE UP או PAGE DOWN כדי לדפדף, לגעת בלחצן הווידאו כדי לוודא הבחירה שלך.

פונקציה שלוש; תצוגת תאורה אחורית.

כאשר כוח על לחץ על לחצן וידאו לרגע כדי לסגור את התאורה האחורית תצוגה. לחץ על מקש כלשהו כדי לשחזר את התאורה האחורית תצוגה. (פעולה זו פועלת רק תצוגת תאורה אחורית, אינו משפיע על videoing.)

6, RES

אם המכשיר התרסק, לחץ על כפתור RES זמן קצר כדי להפעיל מחדש את המחשב.

הדרכה מבצע

התקנה:

1. סגור את מנוע המכונית.

2. insert כרטיס TF לחריץ כרטיס מקליט.

התחממות; אנא השתמש ברמה גבוהה יותר כרטיס TF (Class6 לעיל), הקיבולת של כרטיס הוא לא פחות מ 512 MB וקיבולת המרבית היא 64 GB.

3. Fixed מקליט במראה האחורית של המכונית.

4. הכנס את המטען לרכב לסיגרית המכונית קלה יותר.

5. להשתמש בכבל המאריך טעינת מכונית כדי לחבר את יציאת ה-USB המקליט עם המטען לרכב.

" התחממות; הכבל מאריך הטעינה ניתן להפעיל עד לאורך הקצה של השמשה הקדמית.

6. להתקין את המצלמה חזרה לחלקו האחורי של המכונית, לשים לב לכיוון בעת התקנה. חיווט ניתן להפעיל לאורך גג הרכב. לאחר התקנה, לחבר את המצלמה האחורית עם יציאת המקליט שנקבע למצלמה אחורית.

7. להתאים את מיקום המצלמה כדי לוודא שהמצלמה שומרת במקביל לקרקע.

8. Start את המנוע ולבדוק אם המכשיר מותקן בצורה נכונה.

; התחממות; כאשר המכשיר מותקן בצורה נכונה, את מקליט להיכנס למצב הקלטה, אנא בדוק אם מסך התצוגה הוא רגיל, כגון תמונות תצוגה של תמונה הפוכה, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

תיאור פונקציונלי

1, הקלטה אוטומטית

להפעיל את מנוע המכונית, המקליט יתחיל ולהקליט באופן אוטומטי, לכבות את מנוע המכונית, המקליט יציל תוכן מוקלט ויכבה באופן אוטומטי. קובץ הווידאו לשמור על כרטיס TF בחלקו. כאשר כרטיס TF הוא מלא, זה יכסה את קובץ וידאו קודם לכן באופן אוטומטי.

התחממות

. זמן הקלטות ניתן להגדיר בתפריט הגדרות, אתה יכול set1/2/5 משך דקות לvideoing.

b. קבצי וידאו המצלמה לשעבר וגב נשמרים בתיקייה DCIMA וdcimb בנפרד TF כרטיס. תיקייה נורמלית לנורמלית, תיקייה נעולה היא לlock.

2 הקלטה ידנית

לחץ על לחצן ההפעלה במשך 3 שניות כדי להפעיל את המכונה וזה יתחיל וידאו באופן אוטומטי. כאשר כוח על לחץ על כפתור למשך 3 שניות ואז שוב המכונה תהיה לשמור את קובץ וידאו ולכבות אותו באופן אוטומטי.

3. Photograph

כאשר כוח על לחץ על לחצן MODE זמן קצר כדי להיכנס צילום, ולאחר מכן את סמל הווידאו יהפוך את מצלמה סמל. לחץ על OK, ואתה יכול לצלם תמונה. לחץ על לחצן MODE פעמיים אתה יכול וידאו שוב.

4. Motion זיהוי

במצב המתנה, לחץ על כפתור PAGE DOWN לרגע כדי לעבור למצב תנועת גילוי. כאשר המצלמה לא היית מרגישה האובייקט נע במשך 5 שניות, המערכת תפסיק videoing. אם אתה רוצה לצאת ממצב תנועת גילוי כאשר לא הקלטה, לחץ על כפתור PAGE DOWN עבור 3 שניות.

. התחממות

הגדרה זו לא יישמרו, זה יהיה לשחזר למצב וידאו בפעם הבאה שאתה מתחיל.

5. אינדוקציה התנגשות

במצב וידאו, אם זה לוקח מקום התנגשות הרכב, לחץ לחיצה קצרה על לחצן תפריט כדי להפעיל את הפונקציה הנעולה החירום. אז זמן התאונה הראשון 10 שניות ואחרי 20 שניות יישמר קובץ מיוחד, והקובץ לא להיות מכוסה מעגלית.

G-חיישן בנוי במכונה. אם זה לוקח מקום התנגשות רכב רצינית המקליט יציל את הווידאו של התאונה ב10 10 שניות הראשונות ואחרי 20 שניות לקובץ מיוחד והקובץ לא מכוסה מעגלית. באותו הזמן בפינה השמאלית התחתונה של המסך יופיע סמל הנעול.

התחממות

1. קובץ וידאו הנעול החל עם ZW והקבצים המשותפים החל עם AW.

2. g-חיישן יכול לתמוך התאמת רגישות; אתה יכול להגדיר האפשרות שלך בהתאם לצרכים שלך בפועל.

6. נעול

יש המכונה את פונקציה, אתה יכול לנעול את קובץ וידאו שאתה צריך כדי לשמור מבלי להיות מכוסה מעגלית. במצב וידאו, לחץ על לחצן MODE המקליט ינעל את הווידאו של את זמן 10 שניות הראשונות ואחרי 20 שניות.

7. הגדרת תאריך ושעה

במצב המתנה, לחץ על לחצן MODE כדי להיכנס לתפריט המערכת להגדרה. פי קצר תפריט הגדרות כדי להנמיך/להגדיר את תנועת הסמן תאריך אפשרויות מקש לחיצה קצרה לאשר, להיכנס לתפריט הגדרות הגדרות.

התחממות

על מנת לרשום את התאריך והשעה של תאונת הבטיחות של זיהוי פלילי ביעילות, אנא הגדר את השעה הנכונה לפני השימוש במכונה זו.

8. MUTE

במצב וידאו, לחץ על כפתור MUTE כדי לסגור את ההקלטה כאשר videoing ו השמאלית התחתונה של המסך תופיע המיקרופון האסור סמל. בשלב זה מקליט הוא רק videoing ללא הקלטה לחץ שוב, שהוא מתאושש הקלטה והסמל האסור ייעלם.

9, דיסק פלאש USB

להשתמש בכבל נתונים USB כדי לחבר את מחשב ולאחר מכן המסך יופיע שלוש

מצבים שהם דיסק, מצלמה. לחץ על העמוד למעלה/כפתור PAGE DOWN כדי לבחור אפשרויות דיסק, לחץ על לחצן אישור כדי להיכנס למצב USB.

התחממות

בעת השימוש במחשב כדי להעתיק קובץ וידאו, מומלץ להשתמש בקורא כרטיסים כדי להעתיק.

10. השמעת קובץ וידאו

כאשר כוח על, לחץ על לחצן MODE פעמיים כדי להיכנס מצב השמעת קובץ. לחץ על כפתור PAGE UP או PAGE DOWN זמן קצר אתה יכול לבחור את הקובץ שאתה צריך כדי השמעה, ולאחר מכן לחץ על OK והקובץ המוקלט ישחק. אם אתה רוצה לצאת לחץ על כפתור MODE שוב.

11. היפוך חזותי

ראשית, יש צורך לחבר את המטען לרכב עם מקליט ולאחר מכן לחבר את RVB של מצלמה ציור חזרה עם המכונית אור.

כאשר לחבר את המטען לרכב עם מכשיר ההקלטה, המכשיר יתחיל videoing באופן אוטומטי. בכל מתג מצב R הילוכי המסך יעבור למראה האחורית באופן אוטומטי ומציג תמונות הפוכה. לאחר ההיפוך חזותי מכשיר באופן אוטומטי. זה יהיה לחזור למצב וידאו לאחר הגיבוי.

התחממות; גיבוי במצב צילום, זה יחזור למצב צילום באופן אוטומטי לאחר הגיבוי.

מדריך לעדכון חדש:

תודה על רכישת המוצרים שלנו, מוצר זה מצויד כל A20 זוכה שבבים, חיישן CMOS באבחנה גבוהה, 120 מעלות עדשת תאורה נמוכה.

מדריך זה מסופק כדי לעזור לך לקבל שליטה טובה של מוצר, זה יראה לכם כיצד לפעול ואת רשימת המפרט של מוצר. לפני השימוש במוצר זה, אנא קרא מדריך זה מאוד בזהירות ולשמור אותו כמו שצריך. מקווה שאתה תאהב את המוצר הזה, ואז אנחנו יכולים לבנות מערכת יחסים עסקיים ארוך טווח בעתיד הקרוב.

מבנה מוצר:

II. פונקציות לחצן

01: הפעלה/כיבוי, נורית הפעלה/כיבוי

02: תמונה/Replay/כפתור נעילת תפריט/מתהווה

03: מתג למעלה/עדשה

04: למטה/MIC/Motion לזהות

05: רשום/אישור/תאורה אחורית/כיבוי

07: נמל GPS (אופציונלי)

08: חריץ כרטיס TF

09: AV IN/חיבור עדשה אחורי

10: יציאת USB

11: מסך 4.3 inch

12: עדשה

13: רמקול חזק

תושבת לרכב: 14

III. הוראות הפעלה

1. Power ON/OFF כפתור:

כוח הפעלה/כיבוי DVR: לשמור על הלחיצה על 3 שניות להדלקה/כיבוי DVR, זה ייכנס למצב מצב הקלטה באופן אוטומטי. בינתיים DVR יהיה לקרוא את כרטיס TF, כרטיס קיבולת הגדול לוקח יותר זמן להגיע לקרוא. לשמור על ללחוץ שוב על לחצן הפעלה/כיבוי, ההקלטה תיעצר וקבצי וידאו לקבל נשמר.

על כוח/כיבוי אור אחורי: לאחר DVR מופעל על, מעט לחץ על לחצן הפעלה/כיבוי כדי לבחור: LED אור/כיבוי/אוטומטי; במצב אוטומטי אור LED, אור LED נשלט על ידי התנגדות photoconductive או הבהירות של אור חשה ידי עדשת המצלמה.

2. תמונה/Replay (מצבים לעבור)/תפריט/כפתור נעילה מתהווה:

פונקצית תמונה: במצב המתנה, מעט לחץ על לחצן זה כדי להיכנס למצב צילום, לחץ על לחצן אישור כדי לצלם תמונות.

פונקצית שידור חוזר: במצב המתנה, לחץ על לחצן זה פעמיים כדי להיכנס למצב של שידור חוזר. לחץ למעלה/למטה כפתור לסרוק את הקבצים שיש לך נרשם ולחצן אישור לעיתונות לבחור לפתוח את הקובץ או שהייה. מצבים לחצו על מתג לחצן כדי לצאת מהמצב הזה.

פונקצית תפריט: במצב המתנה, לשמור על הלחיצה על לחצן זה למשך 3 שניות כדי להיכנס לתפריט הגדרות, לחץ למעלה/למטה כדי לבחור הגדרת DVR שלך בהתאם: אתה תראה רזולוציה, איזון לבן, חשיפה, צבע, חותמת זמן, אפשרות שפה, תדר, אור LED, צליל מקשים, פורמט, מערכת מידע, איפוס לברירת מחדל, לחץ על OK כדי להיכנס ב, לחץ על תפריט כדי לצאת מההגדרות.

פונקציית נעילה מתהווה: במצב וידאו, כאשר המכונית הוא במצבים המתהווים, מעט לחץ על לחצן זה, DVR יהיה לשמור את קובץ וידאו שבו הוא התחיל מ10 10 שניות לפני התאונות והסתיימו 20 שניות לאחר התאונות ולא יהיה מכוסה על ידי המעגל הקלטה.

3. כפתור מתג למעלה/עדשה:

Page Up פונקציה: כאשר במצב של תפריט או שידור חוזר, לחץ על לחצן זה כדי לסרוק את תת תפריט או קבצי וידאו בהתאם.

פונקצית מתג עדשה: כשחזרה העדשה שמחוברת לDVR, מסך LCD יופיע סמל שמראה זה כבר מחובר היטב. לחץ על לחצן זה כדי לעבור לתצוגה מסך כמפורט להלן:

1, עדשה קדמית, 2, עדשה חזרה, 3, תמונה בתוך תמונה, 4, מסך מפוצל.

4. למטה/MIC/Motion לזהות לחצן:

פונקצית Page Down: כאשר במצב של תפריט או שידור חוזר, לחץ על לחצן זה כדי לסרוק תפריט משנה או קבצי וידאו בהתאם.

לחיצה אחת כדי להקליט קול: במצב וידאו, לחץ על לחצן זה כדי לבחור אם להקליט עם קול או לא, גם מסך LCD יופיע הסמל של קול בהתאם.

תנועה לזהות פונקציה: במצב המתנה, לשמור על הלחיצה על לחצן זה למשך 3 שניות כדי להפעיל את התנועה לזהות פונקציה, תמשיך ללחוץ 3 שניות כדי לכבות את הפונקציה הזו, LCD יציג סמל בפינה השמאלית העליונה שאומר שאתה היה ב תנועה לזהות מצב.

5. Record/אישור/LCD אור אחורי ON/OFF כפתור:

לחץ לשיא: את לעמוד במצב, לחץ על לחצן זה כדי להקליט קטעי וידאו או לצלם תמונות, לחץ שוב על הכפתור כדי לעצור את הקלטת קובץ הווידאו יישמר.

פונקצית אישור: במצב של תפריט/שידור חוזר, לחץ על לחצן זה כדי לבחור על אישור.

אור אחורי ON/OFF: לשמור על הלחיצה על 3 שניות כדי לכבות את התאורה האחורית, לאחר מכן לחץ על כל כפתורים כדי להפעיל את התאורה האחורית.

6. Reset: לבחור כדי להפעיל מחדש את DVR כאשר הוא התרסק.

7. פונקצית עדכון שעה ותאריך:

כאשר DVR הוא במצב וידאו, לחץ על כפתור תפריט כדי למצוא את תפריט מערכת, לחץ כלפי מטה/עד כדי לבחור “ ” סט זמן, לחצן אישור לעיתונות/מתהווה לבחירת אישור, לחץ על כפתור תפריט כדי להגדיר את השנה, חודש, תאריך, שעה, דקות, שניות; לחץ כלפי מטה/עד להגדיר זמן ותאריך נכון; לחצן אישור לעיתונות/מתהווה כדי לחסוך, גם זה יהיה לגבות את מצב המתנה וידאו.

הקלטת 8. Circle והקלטה חלקה פונקציה:

במצב התפריט, לברר הקלטת המעגל ואז לבחור 1 min, 2 דקות, 5 דקות כמו בכל פעם וידאו או לסגור את הקלטת המעגל. חלקה תמיכת הקלטת את הקלטת המעגל.

9. אזהרת סוללה נמוכה:

כאשר DVR זוהה הסוללה הנמוכה, מסך LCD יופיע סמל של סוללה חלשה, DVR יהיה כבוי בתוך 6-13 שניות והקובץ יישמר באופן אוטומטי.

10. U דיסק/מצלמת אינטרנט/טעינת מצב:

כאשר DVR היה מחובר למחשב באמצעות כבל USB, מסך DVR יופיע 3 אפשרות לבחירה שלך, לחץ כלפי מטה/כפתור כדי לבחור באיזה מצב שאתה רוצה להיכנס. לאחר הבחירה טובה, LCD של DVR יופיע אייקונים של U דיסק/מצלמת אינטרנט/טעינת בהתאמה.

11. פונקצית ה-g-חיישן:

פונקצית ה-g-החיישן יכול למדוד את תאוצת הכבידה של DVR, לחוש את הרטט בין מכוניות כאשר הם מתרסקים. בינתיים, DVR יהיה לשמור את קובץ וידאו שבו הוא התחיל מ10 10 שניות לפני התאונות והסתיימו 20 שניות לאחר התאונות ולא יהיה מכוסה על ידי המעגל הקלטה.

12. על כרטיס TF: כאשר אתה מחבר את כרטיס TF למחשב, אתה תראה בהמשך תיקיות:

DCIMA: הקלטת הווידאו על ידי מול עדשה;

DCIMB: הקלטת הווידאו על ידי עדשה אחורית;

רגיל: רגיל קטעי וידאו הקלטה בזמן הנהיגה;

נעילה: להקליט קטעי וידאו על ידי לחיצה על כפתור נעילה מתהווה או-G-חיישן.

רשימת מפרט:

סמסונג 4AW חיישן תמונה

עדשה קדמית 140 מעלות

עדשה קדמית ברזולוציה HD (1280*720)/30fps

1920*1080

עדשה חזרה H.264MOV

720*576/30fps

תנועת עדשה חזרה לזהות תמיכה

תמונה בתוך תמונת תמיכה

פורמט התמונה JPEG

HD ברזולוציה תמונה 2048X1536

גודל מסך 4.3 inch TFT

תמיכת הקלטה חלקה

תמיכה לראיית הלילה/אופציונלי

תנועה לזהות תמיכה

תמיכת הקלטת המעגל

תמיכת הקלטת קול

תמיכת ה-g-סניור

תמיכה מתהווה G-sensor

מצלמת וידאו צ ' אט

טמפרטורת המניה-20 ~ 60

טמפרטורת פעולה-10 ~ 60

לחות בעת הפעלה 15-65% לחות יחסית

כרטיס TF כרטיס תמיכה

כרטיס TF תמיכת 512 MB ~ 64 GB

סוללה 600 mAH

זמן הקלטת 1-1.5 שעות

צריכת זרם 400MA ~ 600MA

DC in DC5V

1. Accessories:

1, DVR 2. גומי 3. Manual 4.Car מטען

5. כבל USB 6. תיבת צבע 7. עדשה אחורית

אם יש לך שאלה כלשהי, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

הערה: אנו מציעים ללקוחות להשתמש בכרטיס TF עדיף מאשר בכיתה 6.

ביקורות על מוצרים