תקע לשחק OBDII OBD2 OBD 16 פין אוטומטי רכב GPS Tracker locator עם אינטרנט רכב ניהול צי מערכת IOS & אנדרואיד APP

תקע לשחק OBDII OBD2 OBD 16 פין אוטומטי רכב GPS Tracker locator עם אינטרנט רכב ניהול צי מערכת IOS & אנדרואיד APP

68.36 55.37

זמינות: במלאי

תקע לשחק OBDII OBD2 OBD 16 פין אוטומטי רכב GPS Tracker locator עם אינטרנט רכב ניהול צי מערכת IOS & אנדרואיד APP

תיאור מוצר

מחסן ברוסיה וספרד

ספינה מפני רוסית/ספרד מחסן יהיה משלוח של מכס מס. רוסית מחסן רק ספינה לרוסיה המקומי כתובת. ספרד מחסן יכול ספינה לספרד מקומי (מצפה הקנריים איי) עבור כל כמות, אין מינימום להזמין כמות דרישה. ספרד מחסן יכול ספינה למדינות שלהלן (מינימום ההזמנה כמות 10 PCS): בריטניה, פורטוגל, צרפת, גרמניה, איטליה, אוסטריה, לוקסמבורג, הולנד, בלגיה, צ 'כיה, דנמרק, הונגריה, פולין, סלובניה, סלובקיה, Switherland, אירלנד, הונגריה, אסטוניה, פינלנד, קרואטיה, ליטא, לטביה, שוודיה, יוון, מלטה, קפריסין.

GPS Tracker פונקציה

לעבוד עם כל 16-pin OBD ממשק מכוניות ומשאית משלוח התקנה, אין חיווט לרתום, פשוט מתחבר לרכב OBD נמל. GSM850/900/1800/1900 MHZ quad band רחב קלט מתח טווח: 12-24VDC GPS + LBS בזמן אמת איתור באמצעות SMS, פלטפורמת אינטרנט נייד יישום נבנה רטט חיישן אינטליגנטי נגד גניבה 180 ימים מסלול ההיסטוריה replay Geo-גדר מעורר טיול תכנית מעל אזעקת מהירות לבנות סוללה לגיבוי

מפרט

GPS רגישות:-162Db תדר ה-GPS: L1, 1575.42 MHz C/קוד: 1.023 MHz שבב שיעור ערוץ 56 ערוץ all-in-תצוגת מעקב דיוק מיקום: 10 מטרים, 2D RMS דיוק מהירות: 0.1 m/s דיוק זמן: 1 המיקרו זמן סנכרון של לווין זמן ברירת מחדל נתונים: WGS-84 עדכון זמן: ממוצע 0.1 sec התחלה חמה: ממוצע 1 sec. התחלה חמה: ממוצע 30 sec. להתחיל קר: ממוצע 32 שניות. גובה מרבי: 18,000 מטר (60,000 רגל) מקסימום. מהירות המרבית: 515 מטר/שני (1000 קשרים) מקס. ההאצה המרבית: פחות מ 4g עקירה מיידית: 20 m/sec

מוצר תמונה

GPS פלטפורמת מבוא

מהיר צעדים לשימוש iTracksafe GPS Tracker

לראות וידאו הדרכה של itracksafe gps tracker & פלטפורמת שלנו ערוץ

1/לקנות נכון ה-SIM כרטיס מקומי מפעיל וקלט ה-SIM כרטיס

לוודא את ה-sim כרטיס אפשר שיחה מזהה תצוגת פונקציה, ולהשבית שיחת העברה. להסיר קוד pin לוודא sms פורמט הוא טהור טקסט לא PDU פורמט לוודא שאתה קלט 2G כרטיס ה-SIM

2/למצוא רכב OBD יציאת ולהתקין

3/להתחיל מעקב על ידי SMS כדי לקבל מיקום בזמן אמת

טקסט את מספר 6690000 לגשש gps sim טלפון מספר, gps tracker ישיב google מפות locationa קישור. אתה תקבל גוגל מפות קישור של עמדה, בעת שליחת הודעה “6690000” כדי ה-SIM כרטיס טלפון מספר במעקב. פיקוד: 6690000 תשובה: Google קישור E. g: 6690000

הערה: להתעלם את השלבים הבאים אם אתה רק רוצה לאתר על ידי sms (טקסט הודעה) ושיחת טלפון.

סט שרת IP כתובת ויציאה

פיקוד: 8040000 www.itracksafe.com 8000 תשובה: סט שרת IP ויציאה בסדר

סט APN

כל ה-sim כרטיס carrier יש עצמו APN תוכן, קשר מוביל ישירות כדי לקבל APN שלהם, או לבדוק ספק כרטיס ה-sim באינטרנט או לשים ה-sim כרטיס טלפון סלולרי כדי לגלות APN.

4/מסלול על ידי יישומים ניידים:

חיפוש “iTracksafe בתוספת“ ב-app Store של אפל & Google Pla חנות. או לסרוק את קוד QR כדי להתקין את יישומים על טלפון סלולרי שלך.

הרשמה כניסה קבוצת משתמש שם באמצעות עצמך, אתה יכול לנהל רב-מכשירים באחד חשבון.

למלא את כניסת משתמש שם, סיסמא, שלך שם, מספר טלפון, כתובת הדוא"ל, וכו 'ולהגיש זה.

הרשמה מכשיר-לנהל Mulit מכשירים בחשבון אחד

התחבר ובחר "שלי", ואז לבחור “מכשיר לנהל”.

5/מסלול על ידי אתר האינטרנט שלך מחשב

הערה: אם אתה כבר משתמש הרשמה שם ומכשיר על נייד apps "itracksafe בתוספת" אנא להתעלם להלן צעדים:

הרשמה כניסה קבוצת משתמש שם באמצעות עצמך, אתה יכול לנהל רב-מכשירים באחד חשבון.

הרשמה מכשיר-לנהל Mulit מכשירים בחשבון אחד

SMS הפקודה

אנא פנה אלינו ליותר התקנה SMS הוראות.

ירי צרות

חינם

פריטים בדרך כלל נשלחים החוצה עם 2 יום עסקים לאחר התשלום שלך כבר פינה (יום שבת. & שמש. & חג ציבורי נכלל במחקר.) אנחנו ספינה על ידי aliexpress משלוח רגיל. מוצר הם insuranced. אתה יכול לעשות מחלוקת אם אתה לא מקבל את הסחורה. Aliexpress יהיה כרוך כדי לחקור, אם הם לאשר את חבילה לאיבוד, aliexpress נחזיר שלך מלא כסף, תודה.

תשלום

אנו מקבלים כרטיס אשראי, PayPal, העברה בנקאית, ווסטרן יוניון, אחרים תשלום שיטת aliexpress תמיכה.

חוזר

(1). אנו מבטיחים באופן מלא הפריטים שלנו. כל הפריטים הם חדש לגמרי מצב. (2). כל מחזיר פגום או אחרת-צריך להיות preauthorized. אנא פנה אלינו כדי לקבל את אישור וחזר כתובת לפני שליחת פריט בחזרה. (3). בכל המקרים, קונים לשלם דמי משלוח במחיר שלהם להחזיר מוצרים להחלפה או החזר. אנחנו יהיו אחראים על הדואר של מחליפים. (4). החלפת ייעשה עם קבלת הפריט חזר.

משוב

אנחנו תאגידים רב לאומיים, רק שואפים עבור 5 כוכבים משוב חיובי וננסה כמיטב יכולתנו להציע את השירות הטוב ביותר שלנו קונה. אנא שלח לנו לפני שעזבתי משוב שלילי או פתוח כל מחלוקת ובבקשה לתת לנו 2 ימי עסקים כדי לפתור את התלונה לשביעות רצונך.

אחריות

רוב הפריטים יישלחו החוצה בתוך 48 שעות. 7 ימים להחזיר אם אתה לא אוהב את זה. 1 חודשים לחזור אם מוצר יש בעיה באיכות. 14 חודשים אחריות לכל המוצרים.

פנה אלינו

(1). אם יש בעיה, אנא אל תהסס לפנות אלינו על ידי הודעת aliexpress, אנחנו נענה לך בתוך 1 יום עסקים. (לא כולל חג ציבורי) (2). שעות עבודה: בימים שני עד שישי (09:00-18:00 GMT + 8, בייג 'ינג)

ביקורות על מוצרים