דיבורית לרכב משדר FM מודולטור Bluetooth 4.2 רכב MP3 נגן LED צג כפול USB תמיכת TF כרטיס USB פלאש נהג

דיבורית לרכב משדר FM מודולטור Bluetooth 4.2 רכב MP3 נגן LED צג כפול USB תמיכת TF כרטיס USB פלאש נהג

70.87 53.16

זמינות: במלאי

דיבורית לרכב משדר FM מודולטור Bluetooth 4.2 רכב MP3 נגן LED צג כפול USB תמיכת TF כרטיס USB פלאש נהג

תיאור מוצר

Bluetooth FM משדר
  • חדש עיצוב אלחוטי לרכב bluetooth משדר, זה bluetooth FM משדר יכול לשדר מוסיקה מהתקנים ניידים כדי לרכב סטריאו מערכת באמצעות FM רדיו אות ומאפשר לך לשחק מוסיקה מהטלפון רכב סטריאו מערכת באמצעות Bluetooth. עם מיקרופון מובנה, זה גם תומך כדי להפוך דיבורית שיחות עבור בטוח
  • Bluetooth & מיקרו SD כרטיס אודיו: ארגונומי עיצוב: קומפקטי גאדג 'ט עם מיקרופון מובנה ומייקרו SD כרטיס חריץ, אידיאלי עבור בדרכים דיבורית שיחות טלפון ומוסיקה. ניגודיות גבוהה מסך דיגיטלי תצוגה עבור נראות גבוהות יותר זה תמיכה MP3 ו-wma פורמטי על כרטיס SD עם קיבולת של עד 32 GB. עם LED מסך, זה יכול לפקח על מתח של רכב סוללה ולהגן על הטלפון שלך.
  • מטען מהיר: להשוות עם אחרים, vike bluetotth FM משדר מגיע עם 5 V/2.4A כפולה במהירות גבוהה USB לחייב נמל, זה יכול לחייב שלך טלפון, ipad, ipod וכו 'מהיר, וזה יכול באופן אוטומטי להתאים את פלט כוח כדי שונה חכם טלפון. אחד של יציאת USB תמיכת השמעת מוסיקה עם U-דיסק.
  • הפעלה קלה: חיבור bluetooth בין מכשירי שלך שלנו FM משדר עם שידור טווח תדרים 87.5-108 Mhz. compatiable עבור כל סוגים של מכשירים כמו iPhone 7/7 +/SE/6 s 5 5S/ HTC/Xiaomi/Huawei וסמסונג, טלפונים חכמים אחרים
הערה: נא לא לבחור תדר כי יש המקומי רדיו תחנת כדי למנוע הפרעה. זה יכול להיות מסוגל לקרוא שלך USB כרטיס אם יש יותר מדי דברים שלך כרטיס.
אודיו יכול להיות מוזרם באמצעות מכשירים תומכים ב-bluetooth או להכניס מיקרו SD כרטיס עם מינימום class 6 איכות (מכיל עד 32 gb קיבולת).
מגיע מצויד ניגודיות גבוהה מסך דיגיטלי ושלט רחוק. ביותר נוח, קל ומעוצב להפליא דיבורית משדר עדיין.
מדריך הפעלה
1. Plug את משדר FM לשקע.
2. למצוא ריקה תחנת ולשמור את FM משדר רכב FM רדיו באותו תדר. ערוצי FM 87.6 MHz-108.0 MHz.
3. להכניס מיקרו SD כרטיס או זוג זה Bluetooth FM משדר עם שלך דיגיטלי מכשיר כדי ליהנות השמעת מוסיקה או ללא ידיים
שיחה.
מפרט:
-Bluetooth גרסה: Bluetooth החדש 4.2 (תואם עם Bluetooth 3.0)
-פורמט מוסיקה: MP3, WMA
-תדר טווח: 87.5 MHz-108.0 MHz
-אפקטיבי מרחק: ~ 10 m
-קלט: 2.4A
-מיקרו SD כרטיס: עד 32 GB (לא כלול)
תכולת חבילה:
-1 x משדר FM
-1 x מדריך למשתמש
משתמש טיפים:
1. זה הוא תופעה נורמלית FM מוצר יהיה קצת רעש בגלל התערבות של מקומי רדיו אות. למצוא פנוי או שאינו מפריעים תדר וסנכרון Konrisa מכשיר לזה תדר עבור ממוזער סטטי רעש.
2. כדי להשיג הטוב ביותר אודיו באיכות, אנא הגדר את נפח בטלפון שלך או את מכשיר למקסימום ולאחר מכן להתאים את נפח עבור המכונית שלך סטריאו; אתה לא הציע כדי להתאים נפח של המכונית שלך רמקול מרבי (זה יביא הרבה רעש).
3. מציע לך להשתמש זיכרון כרטיס פחות מ 32 GB. זיכרון כרטיס גדול יותר מ 32 GB אשר עשוי לגרום חריג קריאה.
4. שלנו מוצרים בשימוש של 12-24 V רגיל סוללה במכונית/משאית, אנו ממליצים לא להשתמש במוצר רכב/משאית כי שונה את סוללה. זה עלול לגרום נשרף בגלל מיידי גבוהה הנוכחי.
5. כדי להגן על מכשיר זה, אנו ממליצים כדי להסיר אותו מסיגריה שקע לאחר שימוש, כדי להימנע מיידי גבוהה להתחיל מתח נזק המכשיר.
6. אם אתה רוצה לחייב את טלפון ולהאזין רכב רדיו באותו זמן, אנא הערה כי שלך רדיו תדר שלנו מכשיר של תדר לא להתקרב יותר מדי.

ביקורות על מוצרים