Wavlink 2M HDMI ל HDMI כבל HDMI זהב-מצופה מחבר כבל HDMI תצוגת כבל 1.4 1080P 3D כבל עבור HDTV ספליטר switcher

Wavlink 2M HDMI ל HDMI כבל HDMI זהב-מצופה מחבר כבל HDMI תצוגת כבל 1.4 1080P 3D כבל עבור HDTV ספליטר switcher

31.65 25.31

זמינות: במלאי

Wavlink 2M HDMI ל HDMI כבל HDMI זהב-מצופה מחבר כבל HDMI תצוגת כבל 1.4 1080P 3D כבל עבור HDTV ספליטר switcher

תיאור מוצר

Wavlink 2 M HDMI זהב-מצופה מחבר כבל Hdmi ל Hdmi כבל Hdmi 1.4 4 k x 2 k 3D 2160 P 30AMG מתאם כבל עם אבץ סגסוגת מעטפת HDMI כבל Hdmi ל Hdmi כבל Hdmi 2.0

מוצר תכונה:

----- 1. אחורה תואם עם תקני HDMI הקודמים: כבל HDMI תומך HDMI 1.4 גרסה (4 K @ 60Hz, 10.2 GbPs, 30AWG).
----- 2. HDMI זכר לזכר כבל: תומך Ethernet, 3D, 4 K וידאו וערוץ אודיו שבות (ARC)
----- 3.24 K זהב מצופה מחבר: להתנגד קורוזיה, לספק העברת אות אופטימלית עם חיבור אופטימלית.
----- 4. איכות גבוהה יותר וידאו: 24 K זהב מצופה מחבר, גבוהה טוהר Oxgyen-משלוח נחושת חיווט ומיגון משולש מונע הפרעות ואות השפלה.
----- 5. עמידות והגנה: אבץ סגסוגת מעטפת איכות ניילון קלוע כבל לספק הגנה נוספת כדי להבטיח לך מושלם ניסיון התקני שלך.

הערה:

--- תואם עם כל תקני HDMI הקודמים.
--- לבדוק אם יש התקני HDMI שלך ממשק או לא.
--- אם שלך צגים כגון טלוויזיה, מקרן, נגן HD, לא יש את פונקצית של השמעת קטעי וידאו בחדות גבוהה, את כבל יהיה לא עבודה. מפרט:
מתח לעמוד: 300VDC 0.1SEC
בידוד התנגדות: 3 Mohm 300VDC
מה בחבילה?
1 × HDMI כבל
1 × אחריות כרטיס
Wavlink מביא טכנולוגיה לחיים

בחדות גבוהה Multimedia Interface (HDMI) יש את סטנדרטי עבור מכשירים דיגיטליים בחדות גבוהה, אשר הוא דיגיטלי תמונה וצליל שידור ממשק שיכול לספק אודיו ווידאו אותות ללא דחיסה. זה הוא במידה רבה בשימוש STB, נגני DVD, PCs, Blu-ray נגן, צלחת לווין, tabelets, קונסולות משחקים, מקרנים, או מכשירי HDMI אחרים על שלך גדול-מסך HDTV או צג מחשב. כמו זה משלב שני אודיו ווידאו לכבל אחד נוח, מאוד מפשט את קושי על התקנה של מערכת קו.

עוצב עבור אתה
בהשוואה המסורתי AV כבל, כבל HDMI מוקדש HD וידאו שידור קווים, אשר יכול לפתור את שידור אובדן של את בהבחנה גבוהה באיכות. ללא חוטים מרובה כדי להתחבר, רק כבל HDMI מספק ברור, תוסס וידאו באיכות גבוהה תמונות, שומר על דיגיטלי הטוב ביותר באיכות של צליל ותמונות עבור HDTV.
זהב-מצופה מחבר עבור מוליכות מעולה
את Wavlink במהירות גבוהה HDMI כבל יש זהב-מצופה, קורוזיה עמיד מחברים, אשר לספק העברת אות אופטימלית עם עיוות נמוכה יותר נקודת להתחבר. מצויד באיכות גבוהה PVC, ארוג ניילון שכבה ומיגון, אשר מגן מפני התערבות חיצונית, מוליך כדי לשמור על השלמות וטוהר של דיגיטלי אות. מה עוד, את כבל HDMI הוא גמיש ויכול להיות בקלות מעוות כדי לחסוך מקום.
HDMI Ethernet ערוץ טכנולוגיה
HDMI Ethernet ערוץ יהיה לספק חיבור פלטפורמת כדי לאפשר אינטרנט המאפשר HDMI התקנים לשתף שלה רשת חיבור עם מכשירים אחרים לשתף תוכן בין מכשירים, אשר הוא לא צריך של נפרד Ethernet כבל. שילוב עם כוח וגמישות של בית בידור רשת, HDMI Ethernet ערוץ מאחד וידאו, אודיו ונתונים זרם HDMI יחיד כבל.
ערוץ אודיו שבות
הוספת ערוץ אודיו שבות יהיה להפחית את מספר הכבלים הדרושים כדי לספק אודיו במעלה הזרם עבור עיבוד והשמעה. במקרה של HDTV ישירות קבלת אודיו ווידאו תוכן, החדש ערוץ אודיו שבות יאפשר את HDTV לשלוח את זרם השמע ל/V מקלט על כבל HDMI, ביטול הצורך כבל נוסף.
3D מעל HDMI
את מפרט יהיה לתקנן את קלט/פלט פרוטוקולי ליישום 3D וידאו, 3D משחקים, ו 3D בית קולנוע, תמיכה ברזולוציה עד 1080 p
4 K × 2 K
ומספק ברור, תוסס וידאו, את WAVLINKHDMI כבל מציע 4K @ 50/60 (2160 p) וידאו ברזולוציה (ארבעה פעמים יותר ברור 1080 p/60), ותומך רחבה זווית תיאטרון 21:9 וידאו היבט יחס. כך תוכל להיות מסוגל ליהנות חגיגת הראייה שלך קולנוע ביתי.

ביקורות על מוצרים